Strážníci v Postoloprtech mají nový vůz s výraznými polepy

2021-06-17 19:03:00

Postoloprty (kar) Městská policie v Postoloprtech si pořídila nové služební vozidlo. Předchozí vozidlo Dacia Duster vystřídalo SUV Škoda Karoq.

 ,,Předchozí vozidlo již po osmi letech ve službách městské policie dosluhovalo, a tak bylo třeba pořídit nové. Vozidlo bylo dodáno, jak se říká na klíč, tedy včetně polepu MP, světelné a zvukové rampy a ostatních potřebných náležitostí,“ uvedl ředitel MP Postoloprty Roman Kaleja. Vůz byl dodán společnosti OKIM s.r.o, Louny, které vyhrálo poptávková řízení. Po-dle ředitele R. Kaleji postoloprtská MP zažádala o dotační fond pro složky IZS Ústeckého kraje, takže část vozidla bude dle předpokladu hrazena pravé z této dotace.

,,Jsem rád, že zastupitelstvo města Postoloprty bylo nakloněno pořízení nového vozidla, protože předchozí vozidlo již dosluhovalo, a tak bylo pořízení nového nutné. Od tohoto kroku si samozřejmě slibuji snížení nákladu na opravy, vzhledem dlouhé záruce vozidla a všech benefitů, které nám Okim poskytl. Chtěli jsme, aby bylo vozidlo hodně viditelné, protože velmi často zasahujeme u dopravních nehod a usměrňujeme provoz vozidel za snížené viditelnosti. Proto jsme si vzhled polepu navrhli sami, aby reflexní pruhy byly hodně výrazné. Jinak je celý polep vozidla z reflexního materiálu,“ vysvětlil R. Kaleja.

Město Postoloprty má v katastru ještě přilehlých dvanáct obcí, které městská policie také zajišťuje, včetně chatových osad. Proto bylo podle slov ředitele MP vozidlo SUV jasnou volbou.


Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video