Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-06-29 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 26 vychází ve středu 30. června.

Ve dvacátém šestém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o nových RETARDÉRECH v ulici K Perči, ocenění Žatce v soutěži HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2020, řádění KAPSÁŘE při akci na Letišti Macerka, VÁNOCÍCH V LÉTĚ ve třídě 5.A na ZŠ Petra Bezruče, ÚSPĚŠNÉ STUDENTCE Simoně Šabartové z Libočan, výstavě v Galerii U Radnice pojednávající o významném rodákovi KARLU REINEROVI, transportu holčičky vrtulníkem po PÁDU ZE STROMU, konci letošního NETRADIČNÍHO ŠKOLNÍHO ROKU, vichřici ve Stebně a velké VLNĚ SOLIDARITY, návštěvě poslance Růžičky a premiéra Babiše v obci zničené ŽIVELNOU POHROMOU a PODĚKOVÁNÍ od manželů Bernátových.

Sportovní strana nabídne pokračování EXTRALIGOVÉ SOUTĚŽE v nohejbale mužů, reportáž z MEMORIÁLU JANA DIENELTA v Holedeči a výborných výsledcích žateckých plavců na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY. Pozveme vás také na SPORTOVNÍ AKCE tento víkend.

Na kulturní straně se dozvíte o výletě SPOLKU TURISTŮ žatecká chmelařská oblast na Čertových hlavách na Kokořínsku. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete rozhovor s psycholožkou a čerstvou laureátkou Ceny veřejnosti v rámci udílení Ceny Olgy Havlové ZUZANOU NEMČÍKOVOU. Máme pro vás v pořadí již šestnáctý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA a třináctý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH. Dále vás prozradíme VÍTĚZE JUBILEJNÍHO CHOMUTOVSKÉHO KALAMÁŘE a jak si vedly FIKTIVNÍ FIRMY z žatecké střední školy na veletrhu EFKO.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání ÚDRŽBÁŘE. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Učitel odborných předmětů - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - elektrotechnických, gastronomických, instalatérských. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

POŽADUJEME: vzdělánÍ zdravotnického směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou * finanční ohodnocení dle platných platových tarifů (10. platová třída/délka praxe) pro zdravotníky vč. zvláštního příplatku, příplatku za práci o víkendu a svátcích + odměny * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na vitamíny a očkování * možnost dalšího vzdělávání. NÁSTUP IHNED
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video