Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-06-29 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 26 vychází ve středu 30. června.

Ve dvacátém šestém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o nových RETARDÉRECH v ulici K Perči, ocenění Žatce v soutěži HISTORICKÉ MĚSTO ROKU 2020, řádění KAPSÁŘE při akci na Letišti Macerka, VÁNOCÍCH V LÉTĚ ve třídě 5.A na ZŠ Petra Bezruče, ÚSPĚŠNÉ STUDENTCE Simoně Šabartové z Libočan, výstavě v Galerii U Radnice pojednávající o významném rodákovi KARLU REINEROVI, transportu holčičky vrtulníkem po PÁDU ZE STROMU, konci letošního NETRADIČNÍHO ŠKOLNÍHO ROKU, vichřici ve Stebně a velké VLNĚ SOLIDARITY, návštěvě poslance Růžičky a premiéra Babiše v obci zničené ŽIVELNOU POHROMOU a PODĚKOVÁNÍ od manželů Bernátových.

Sportovní strana nabídne pokračování EXTRALIGOVÉ SOUTĚŽE v nohejbale mužů, reportáž z MEMORIÁLU JANA DIENELTA v Holedeči a výborných výsledcích žateckých plavců na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY. Pozveme vás také na SPORTOVNÍ AKCE tento víkend.

Na kulturní straně se dozvíte o výletě SPOLKU TURISTŮ žatecká chmelařská oblast na Čertových hlavách na Kokořínsku. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete rozhovor s psycholožkou a čerstvou laureátkou Ceny veřejnosti v rámci udílení Ceny Olgy Havlové ZUZANOU NEMČÍKOVOU. Máme pro vás v pořadí již šestnáctý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA a třináctý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH. Dále vás prozradíme VÍTĚZE JUBILEJNÍHO CHOMUTOVSKÉHO KALAMÁŘE a jak si vedly FIKTIVNÍ FIRMY z žatecké střední školy na veletrhu EFKO.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video