Buškovice ukončily sezónu. Hlásí změny v kádru

Alla Želinská 2021-06-30 23:54:00

Fotbalisty Baníku Buškovice čekal v sobotním dopoledni poslední soutěžní zápas nejen v rámci Covid Cupu, ale také celé sezóny. Kláním s Kryry zakončili účinkování v turnaji, který okresní fotbalový svaz nabídl klubům po uvolnění protiepidemických opatření. Před posledním zápasem byli Buškovičtí druzí právě za svým sobotním soupeřem.

Přípravu na novou sezónu začnou buškovičtí hráči 17. července. I v nadcházející sezóně se mohou fanoušci zelenočerných těšit na domácí fotbal každý týden. Buškovice totiž opět vyšlou do boje dva týmy. A-tým se bude chtít udržet mezi špičkou okresního přeboru, B-tým se zapojí do nejnižší okresní soutěže, 4. třídy.

Patronát nad B-týmem přebírá dvojice Dominik Uldrich a Marek Novotný. V současnosti je potvrzeno 5 změn v kádru. Na straně příchodů poutá pozornost návrat bývalého kapitána Baníku Dominika Uldricha. V obraně může nastupovat také další příchozí hráč Jan Sklenář. Neméně zajímavou posilou je Daniel Zikan, který svým umem a fyzickým fondem rozšíří kvalitu buškovických středopolařů. Posledním zatím příchozím hráčem je brankář Yuriy Popenko. Stejně jako Dominik Uldrich i on nepřichází do úplně nového prostředí, v Buškovicích již působil. Všichni jmenovaní hráči přicházejí z Krásného Dvora. Opačným směrem se pro změnu vydává záložník Václav Kotrc.

Foto z tréninku Baníku Buškovice, který dozná změn v kádru. Foto: Jaromír Trávníček

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video