Buškovice ukončily sezónu. Hlásí změny v kádru

Alla Želinská 2021-06-30 23:54:00

Fotbalisty Baníku Buškovice čekal v sobotním dopoledni poslední soutěžní zápas nejen v rámci Covid Cupu, ale také celé sezóny. Kláním s Kryry zakončili účinkování v turnaji, který okresní fotbalový svaz nabídl klubům po uvolnění protiepidemických opatření. Před posledním zápasem byli Buškovičtí druzí právě za svým sobotním soupeřem.

Přípravu na novou sezónu začnou buškovičtí hráči 17. července. I v nadcházející sezóně se mohou fanoušci zelenočerných těšit na domácí fotbal každý týden. Buškovice totiž opět vyšlou do boje dva týmy. A-tým se bude chtít udržet mezi špičkou okresního přeboru, B-tým se zapojí do nejnižší okresní soutěže, 4. třídy.

Patronát nad B-týmem přebírá dvojice Dominik Uldrich a Marek Novotný. V současnosti je potvrzeno 5 změn v kádru. Na straně příchodů poutá pozornost návrat bývalého kapitána Baníku Dominika Uldricha. V obraně může nastupovat také další příchozí hráč Jan Sklenář. Neméně zajímavou posilou je Daniel Zikan, který svým umem a fyzickým fondem rozšíří kvalitu buškovických středopolařů. Posledním zatím příchozím hráčem je brankář Yuriy Popenko. Stejně jako Dominik Uldrich i on nepřichází do úplně nového prostředí, v Buškovicích již působil. Všichni jmenovaní hráči přicházejí z Krásného Dvora. Opačným směrem se pro změnu vydává záložník Václav Kotrc.

Foto z tréninku Baníku Buškovice, který dozná změn v kádru. Foto: Jaromír Trávníček

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video