Safari Expres a Amálka provezou návštěvníky pohádkovým zooparkem

2021-07-02 09:07:08

CHOMUTOV (tz) - Kupujte, dokud jsou! Chomutovský zoopark spustil předprodej jízdenek na tradiční Pohádkové safari a zkušenosti z minulých let velí příliš dlouho neotálet. Opatřit si je můžete i online.

Nevšední výpravy po areálu s nádechem kouzel a nadpřirozena jsou připravené na pátek a sobotu 23. a 24. července. Jednotlivá scénická zastavení budou v režii vyhlášeného a osvědčeného Divadla V Pytli, jejichž produkce bývá zárukou opravdové pohádkovosti a především zábavy. „Těšíme se, že program bude znovu mixem osvědčených pohádkových postav a zpestřujících novinek,“ nechce zatím ředitelka zooparku Věra Fryčová z programu odhalovat příliš.

V jízdách se budou pravidelně střídat Safari Expres a vláček Amálka, návštěvníci si tak mohou zarezervováním konkrétního času zároveň vybrat soupravu, která je poveze. Začínat bude terénní Safari Expres první jízdou ve 14 hodin a poté bude vyjíždět vždy v celou hodinu až do osmi večer. Od 14.30 pak vždy po hodině vyrazí na stejnou trasu zoovláček, až do poslední jízdy ve 20.30 hodin.

Jízdenky si již lidé mohou koupit online přes webové stránky zooparku nebo přímo na pokladnách. Platí zároveň jako vstupenka do zooparku v daný den, takže je možné výlet spojit s procházkou po areálu. „Je ale důležité dodržet zarezervovaný čas a na místo odjezdu přijít o chvíli dopředu, souprava vzhledem k navazujícím jízdám nemůže na nikoho čekat,“ upozorňuje ředitelka.

Jízdné je stanovené na 200 Kč za dospělého a 150 Kč za dítě. Děti do dvou let platit nemusí, ale nemají zaručené místo. Předpokládá se, že je budou mít rodiče na klíně. Kapacita Safari Expresu je padesát osob, Amálka pojme dokonce šedesát cestujících. „Pohádkové safari je každoročně jedna z nejoblíbenějších akcí v našem kalendáři. Dokonce jediná, kterou jsme mohli uspořádat i loni. Věříme, že pohádkovou atmosféru si všichni návštěvníci jaksepatří užijí i letos,“ dodala k pozvánce ředitelka Fryčová. 

Foto: Zoopark Chomutov

Komentáře

Nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání ÚDRŽBÁŘE. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Učitel odborných předmětů - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - elektrotechnických, gastronomických, instalatérských. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

POŽADUJEME: vzdělánÍ zdravotnického směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou * finanční ohodnocení dle platných platových tarifů (10. platová třída/délka praxe) pro zdravotníky vč. zvláštního příplatku, příplatku za práci o víkendu a svátcích + odměny * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na vitamíny a očkování * možnost dalšího vzdělávání. NÁSTUP IHNED
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video