Míčky už skáčou, jak mají

Jan Vnouček 2012-06-10 00:41:00

Podbořany – Po dlouhých čtyřech letech byl definitivně uzavřen spor mezi městem Podbořany a stavební společností Ekostavby. Po předchozím smluvním ujednání nyní došlo i k praktickému naplnění smírčí dohody. Lounská firma totiž minulý týden v rámci reklamace dokončila opravu dvou tenisových kurtů v areálu TJ Tatran.

„Dva problematické kurty jsou opraveny, tak jak jsme to od začátku reklamovali. Vyřízli problematické středy kurtů a místo  nich tam položili vjednom kusu nový umělý koberec,“ uvedl podbořanský starosta Radek Reindl. „Byl jsem se tam podívat a tenisti, co tam zrovna hráli, potvrdili, že už je to dobré,“ dodal. Třetí kurt zůstal neopraven, protože podle starosty byl koncipován spíše jako víceúčelové hřiště.
Konflikt se v různých peripetiích táhl již od roku 2008, protože hráči tenisu si od začátku stěžovali, že míčky mají na povrchu nových kurtů nestandardní odskok. Město pak odmítlo akceptovat návrhy dílčích úprav, kterými Ekostavby chtěly stav napravit.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video