Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-07-20 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 29 vychází ve středu 21. července.

Ve dvacátém devátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o výzkumu MĚSTO PRO BYZNYS, ve kterém se Žatec umístil na posledním místě v kraji, otevření BABYBOXU v Lounech, PARÁDNÍM ÚLOVKU mladého rybáře Artura Zoula, ZLATÉ SVATBĚ manželů Barešových, vyplněné PŘEDPOVĚDI METEOROLOGŮ v podobě přívalových dešťů a bouřek, HLEDANÉ OSOBĚ, které si všimli hlídkující policisté, PIETNÍ AKCI před městským hřbitovem pro oběti Českého Malína, VÝLETU NA FARMU Sociálního centra pro rodinu, PŘEVOZU STÍHAČKY MIG-21 z pražských Kbel na letiště Macerka a řízení automobilu POD VLIVEM DROG.

Sportovní strana nabídne ROZHOVOR s řecko-římským zápasníkem Arturem Omarovem, PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS fotbalistů FK Slavoj Žatec a vedení VLADIMÍRA SLANINY ML. ve světovém poháru ve sjezdu na divoké vodě.

Na kulturní straně se dozvíte o blížící se VÝTVARNÉ DÍLNĚ POD ŠIRÝM NEBEM neboli Žateckém sochání v zahradě Křížovy vily. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete v pořadí již devatenáctý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA. Dále vám prozradíme, jaký FINANČNÍ DAR poskytne kraj Stebnu, Blatnu a Klučku, kde se bude letos konat OSLAVA ŘEKY OHŘE, jaké galerie připomenou výročí výtvarníka VLADISLAVA MIRVALDA, co vše nabídnou DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA LETIŠTĚ MACERKA a HRADOZÁMECKÁ NOC na zámku Stekník.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video
Koledy v podloubí: Žatec, 4. adventní neděle 2024

Zlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)

Přehrát video