Na háčku uvízl téměř metrový kapr!

Hedvika Mašková 2021-07-26 10:30:00

Parádní úlovek se povedl teprve dvanáctiletému Arturovi Zoulovi z Libočan na rybníku v Telcích u Loun. Předminulé úterý tam chytil kapra lysce, který měl krásných 90 cm! Mladý rybář zdolával kapra asi čtyřicet minut. Hned, co mu vyndal háček, se se svým vydařeným úlovkem zvěčnil na fotografii. Poté lysce pustil zpátky do vody.

Rybář, který po prázdninách nastoupí do sedmé třídy na Základní škole 28. října v Žatci, se zálibě spočívající v lovu ryb věnuje již od malička. Každoročně se také účastní několika rybářských soutěží. Letos má za sebou závody ve Veliké Vsi a v Dobroměřicích, kde se umístil na první příčce v kategorii juniorů. Na dětských rybářských závodech v Olešné mu stupně vítězů unikly jen o fous a skončil čtvrtý. V blízké době ho čekají ještě závody na Sázavě a na Labi, tak držme palce!     

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Kaple sv. Anny v Hlubanech o Štědrém dnu pro vás otevřena...

Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.

Přehrát video
Koledy v podloubí: Žatec, 4. adventní neděle 2024

Zlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)

Přehrát video