Marie a Josef Barešovi oslavili zlatou svatbu

Hedvika Mašková 2021-07-28 10:30:00

Mezi nejvýznamnější rodinné události patří zlatá svatba, tedy padesát let společného života manželského páru. První červencovou sobotu si v prostorách žatecké radnice svůj manželský slib rozhodli zopakovat také Marie a Josef Barešovi, kteří začali šťastné manželství psát 3. července roku 1971.

Manželka, maminka a babička, paní Marie Barešová (rozená Hlaváčková), naposledy pracovala na poště v Libočanech. ,,Takováto profese potřebuje někoho, kdo má rád lidi, kdo je komunikativní a není mu zatěžko pro druhé zařídit i cosi navíc,“ promluvila o paní Marii starostka Žatce Zdeňka Hamousová, která se v daný den ujala role oddávající.

Pan Josef Bareš pracoval před odchodem do důchodu ve firmě Kolman – Staňkovice. Rodinu společně s manželským párem tvoří jejich dvě dcery a tři vnoučata. I tak mají paní Marie a pan Josef stále dostatek energie pro svoje časově náročné záliby, kterými jsou turistika, cestování a zahrádka. Jde o zájmy, při kterých se jim daří skloubit odpočinek s pohybem a prací, při cestování také s poznáváním.

,,Vážení manželé, váš vztah a roky prověřené manželství jsou velkým motivem pro všechny přítomné a tím nejlepším nábojem. Vaše láska začala před lety ve dvou, dnes je to láska všech přítomných, celé rozvětvené rodiny,“ promluvila na závěr k rodině a blízkým, kteří si slavnostní chvíli manželů Barešových nenechali ujít, starostka Žatce.

Jménem celé naší redakce manželům ke zlaté svatbě gratulujeme a přejeme hodně lásky, zdraví a přátelství v dalších společných letech. 

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video