Napsali jste nám: Výlet na farmu do Slavětína

2021-07-30 10:30:00

Sociální centrum pro rodinu Žatec pořádalo v sobotu 12. června výlet do nedaleké obce Slavětín nad Ohří.

Na programu byla návštěva Rodinné farmy Suchý Slavětín s komentovanou prohlídkou, které se ujala bývalá pracovnice farmy Jitka Kržová. Po prohlídce farmy následoval přesun na místní zahradu, kde si všichni účastníci opekli buřty a relaxovali. Po odpočinku, přišla na řadu canisterapie s chlupatými mazlíčky Romčou, Amálkou a Timim, pod vedením paní Vildové a paní Ondrákové. Výletu se zúčastnilo 23 osob. Počasí nám přálo a všichni jsme si výlet velmi užili. V závěru bych ráda poděkovala všem účastníkům a věřím, že se dalších výletů, které centrum plánuje, zúčastní stejné množství lidí a společně si je užijeme. Příští výlety jsou do královského města Kadaň, do ZOOparku Chomutov a na Kamenčák. Už teď v červenci máme pro děti naplánovaný „PUŤÁK“ do blízké obce Třeskonice. Na konci prázdnin plánuje Sociální centrum pro rodinu pro širokou veřejnost sportovní odpoledne.

Kristýna Mazochová, pracovnice Sociálního centra pro rodinu-Klíčenka

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video