Kryrský Krák 2021 rozproudil Vasilův Rubáš

Alla Želinská 2021-08-26 12:51:00

V areálu letního kina v Kryrech proběhl ve dnech 13. a 14. srpna již 19. ročník multižánrového festivalu Kryrský Krák. Návštěvníci si taky mohli užít dva dny plné hudby a zábavy v krásném prostředí pod Schillerovou rozhlednou.

Páteční podvečer byl zahájen punkem v podání sestavy Stamp Out System z Libořic. Ti připravili půdu a navnadili posluchače pro kapelu Ovečky a ostatní z Mostu, která zvedla lidi z laviček a roztančila je v rytmu svého funk-popu. V závěru večera se rozezněly známé písně od místní bigbeatové kapely K.U.TU.B., vystupující v nové sestavě, a přinesly tak závan nostalgie pod jasnou hvězdnou oblohu.

Během skutečně horké soboty se Kryrský Krák stal jedním ze stanovišť probíhajícího Pivního běhu. Závodníci, na které zde čekal Bobův speciál, se po skončení závodu připojili k festivalu a oslavili tak své sportovní úspěchy. Hudební program odstartoval smíchovský pseudofolkař se sudetskými kořeny Ukulele Jack, který tentokrát vystoupil s celou kapelou. Následovalo rockové vystoupení lounských Pan Demos a dávka mladé energie od MAYLIVE z Mostu. Vrcholem festivalu bylo oblíbené alko-punk-akusticko-crossoverové duo Vasilův Rubáš a jejich energická show.  (kb)

Foto: Kateřina Bohuslavová/ Lekaf Kryry

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video