Fotogalerie: Festival jídla láká na trhané maso i zmrzlinu, zítra přibude sport

Soňa Šímová 2021-09-04 18:51:32

CHOMUTOV (soš) – Stovky lidí dnes využily krásného počasí a vydali se na Kamencové jezero. Tentokrát je ovšem nelákalo plavání a opalování, ale první ročník Family food festivalu. Na to, jak myšlenka vznikla a co vše zde mohli návštěvníci ochutnat, nám odpověděl organizátor festivalu Adam Weber: „My jsme připravovali Family food festival už loni, kdy měl být na letním stadionu, bohužel nám do toho zasáhl covid, takže jsme rádi, že se to letos konečně podařilo. Je tu 23 stánků, kde si přijde na své snad každý. Ochutnat můžete například trhané maso, pravé belgické hranolky, burgery, hot dogy, asijskou kuchyň, zmrzliny, ručně vyráběné čokolády a z nápojů samozřejmě víno, kávu, moravský burčák, ale i italské Prosecco. Dokonce tu máme šampaňské.“

Organizátor si rovněž pochvaloval lokalitu, neboť díky ní v případě zájmu stánky nezavřou ve 21 hodin, ale prodejní dobu klidně prodlouží. Zítra bude festival otevřen od 10 do 16-17 hodin a spolu s ním se můžou malí i velcí zájemci podívat na Festival sportu. K vidění bude kromě dvou desítek sportovních klubů také Slackshow, dechberoucí show plná letů a salt. Celý víkend jsou v areálu k dispozici nafukovací atrakce. Rozmanitým programem vás tradičně provází moderátor Lukáš Budai. Vstup je po celý víkend zdarma.

Foto: Soňa ŠÍMOVÁ

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video