Sportovní kluby se představí na festivalu sportu

Redakce 2021-09-11 08:19:16

V sobotu 11. září 2021 se uskuteční lounský festival sportu pro děti všech věkových kategorií. Sportovní akce bude spojena s dětským dnem a proběhne na baseballovém hřišti v Masarykových sadech.

Lounské sportovní kluby zde budou prezentovat svou činnost a děti budou mít možnost soutěžit v zábavných sportovních disciplínách o zajímavé ceny. Na místě budou trenéři jednotlivých klubů, kteří mohou rodičům poradit, jaké má jejich dítě sportovní vlohy a na jaký sport se hodí.

Mimo sportovní výkony se také můžete těšit na zajímavý program, známé tváře ze světa sportu, chybět nebude program pro ty nejmenší. Čeká Vás skákací hrad, malování na obličej a další dětské aktivity.

„Myšlenka byla zcela spontánní. Napadlo mě něco podobného uspořádat někdy v únoru tohoto roku, když jsme všichni byli doma izolováni a všechny sporty uzavřeny. Prvotní myšlenka byla, jak vrátit děti na hřiště a zpět ke sportu, až se situace zklidní a zlepší. Spojil jsem se s Jitkou Hofmannovou z Fitness klubu a posléze i s Radkem Příhodou a po několika schůzkách vznikl tento projekt,“ uvedl místostarosta města Milan Rychtařík, pod jehož záštitou se celá akce koná.

Finanční prostředky na uspořádání akce poskytl Ústecký kraj a Město Louny. Pořadatelem akce je Lounská správa sportovních areálů a Juniorský fitness klub Louny.

Přijďte si užít sportovní rodinné odpoledne!

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video