Zlatá svatba manželů Popelkových ze Žatce

Hedvika Mašková 2021-09-17 13:00:00

Manželství je zřejmě tím nejpevnějším spojením, které v životě s druhým člověkem můžete dosáhnout. Pokud je váš vztah od začátku harmonický, plný lásky a kompromisů, můžete se dočkat doby, kdy dosáhnete významného životního jubilea. Stejně jako manželé Eva a Zdeněk Popelkovi ze Žatce, kteří 21. srpna oslavili zlatou svatbu, tedy padesát let společného soužití. Při této příležitosti potěšili manželský pár milou návštěvou matrikářka Drahuše Laiblová (na fotografii druhá zleva) a žatecký místostarosta Radim Laibl (na fotografii první zprava), kteří přijeli nejenom poblahopřát, ale také předat květinu a dárky.

Paní Eva Popelková se narodila v Tuchořicích a pan Zdeněk Popelka v Tanvaldu. Jak to u mnohých zdejších dvojic bývá, seznámili se, když pan Zdeněk v Žatci ,,vojákoval“. Paní Eva pracovala celý život jako učitelka v mateřské škole a její manžel jako brusič kovů v žatecké Šroubárně. Společně vychovali dvě děti, syna Daniela a dceru Lenku. V současnosti se těší z pěti vnoučat a jejich největším koníčkem je zahrádka.

,,Celý život nám byli skvělými rodiči. Díky nim jsme prožili krásné dětství. Pomáhali nám (a stále ještě pomáhají) vždy, když bylo třeba a my se jim snažíme jejich lásku a péči nyní vracet,“ vyslovila krásná slova o svých rodičích dcera Lenka Kindermanová.   

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video