Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-09-21 11:06:00

Týdeník Žatecké noviny č. 38 vychází ve středu 22. září.

Ve třicátém osmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o DNECH EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ na zahradě regionálního muzea, PIVNÍ DEGUSTACI ve Chmelařském institutu, PROJEKTOVÉM TÝDNU páťáků ZŠ Komenského alej, UKRADENÉM JÍZDNÍM KOLU z cizího pozemku, PŮJČOVNĚ PŘÍVESNÝCH VOZÍKŮ za osobní automobil, TRAGICKÉ NEHODĚ u Sýrovic, nově ZPROVOZNĚNÉM ÚSEKU dálnice D7, PRODLOUŽENÉ UZAVÍRCE Purkyněho ulice, zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE, dalším VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ na radnici, OSLAVÁCH 30 LET firmy Patok a REAKCI NA ČLÁNEK o těžbě kaolinu na Podbořansku.

Sportovní strana nabídne parádní ÚSPĚCH ŽATECKÉHO ATLETA Daniela Švece, NEZDAŘILÝ VÝJEZD žateckých kuželkářů, PĚT MEDAILÍ pro plavkyni Bešíkovou na Mistrovství ČR a VYBOJOVANÉ ZLATO A STŘÍBRO české mistryně v twirlingu Anně Trnkové. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na ZAHRADU PLNOU UMĚNÍ v žatecké základní umělecké škole, TURISTICKÝ POCHOD Rozloučení s babím létem nebo NOC LITERATURY v centru města.

Na společných stranách naleznete rozhovor s MICHALEM KUČEROU, kandidátem do Poslanecké sněmovny a reportáž z PUTOVNÍ VÝSTAVY NÁVRATY VOLYŇSKÝCH ČECHŮ. Nabídneme další díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci a PUTOVÁNÍ PO SAKRÁLNÍCH PAMÁTKÁCH, článek o VÝROBĚ MOŠTŮ A PÁLENEK z lokálního ovoce, ale také pozvánku na SVÁTEK SVATÉHO VÁCLAVA na zámku Stekník i na DIVADELNÍ PODZIM ve Vrchlického divadle v Lounech.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Vernisáž výstavy Ivy Mokré v Mederově domě d Žatci

V sobotu 25. 3. byla zahájena výstava "Svět víl" Ivy Mokré z Ústí nad Labem, chalupářky z Řepan u Lubence. Autorka návštěvníkům zahrála na harmoniku i spolu si zazpívali...

Přehrát video
Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video