Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-09-21 11:06:00

Týdeník Žatecké noviny č. 38 vychází ve středu 22. září.

Ve třicátém osmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o DNECH EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ na zahradě regionálního muzea, PIVNÍ DEGUSTACI ve Chmelařském institutu, PROJEKTOVÉM TÝDNU páťáků ZŠ Komenského alej, UKRADENÉM JÍZDNÍM KOLU z cizího pozemku, PŮJČOVNĚ PŘÍVESNÝCH VOZÍKŮ za osobní automobil, TRAGICKÉ NEHODĚ u Sýrovic, nově ZPROVOZNĚNÉM ÚSEKU dálnice D7, PRODLOUŽENÉ UZAVÍRCE Purkyněho ulice, zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE, dalším VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ na radnici, OSLAVÁCH 30 LET firmy Patok a REAKCI NA ČLÁNEK o těžbě kaolinu na Podbořansku.

Sportovní strana nabídne parádní ÚSPĚCH ŽATECKÉHO ATLETA Daniela Švece, NEZDAŘILÝ VÝJEZD žateckých kuželkářů, PĚT MEDAILÍ pro plavkyni Bešíkovou na Mistrovství ČR a VYBOJOVANÉ ZLATO A STŘÍBRO české mistryně v twirlingu Anně Trnkové. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na ZAHRADU PLNOU UMĚNÍ v žatecké základní umělecké škole, TURISTICKÝ POCHOD Rozloučení s babím létem nebo NOC LITERATURY v centru města.

Na společných stranách naleznete rozhovor s MICHALEM KUČEROU, kandidátem do Poslanecké sněmovny a reportáž z PUTOVNÍ VÝSTAVY NÁVRATY VOLYŇSKÝCH ČECHŮ. Nabídneme další díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci a PUTOVÁNÍ PO SAKRÁLNÍCH PAMÁTKÁCH, článek o VÝROBĚ MOŠTŮ A PÁLENEK z lokálního ovoce, ale také pozvánku na SVÁTEK SVATÉHO VÁCLAVA na zámku Stekník i na DIVADELNÍ PODZIM ve Vrchlického divadle v Lounech.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video