Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-10-05 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 40 vychází ve středu 6. října.

Ve čtyřicátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o nové VYHLÁŠCE O ODPADECH, začátku rekonstrukce TRAFIČKY NA NÁDRAŽNÍCH SCHODECH, střetu CHODCE S AUTOMOBILEM, bezděkovské DRAKIÁDĚ, SOUTĚŽI O VSTUPENKY na dostihy, proběhlé akci SILÁK ROKU MĚSTA Žatce, VERNISÁŽI VÝSTAVY FOTOGRAFIÍ hudební skupiny Aquarius, ZPRAVODAJSTVÍ městské policie, DNECH ZDRAVÍ v Lounech, HLASOVÁNÍ ve volbách do sněmovny pro lidi v karanténě a ZPŮSOBU VOLBY.

Sportovní strana nabídne DVACET CENNÝCH KOVŮ pro žatecké plavce, PROHRU KUŽELKÁŘŮ v Podbořanech a uplynulé zápasy NÁRODNÍCH HÁZENKÁŘŮ. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na TÝDEN KNIHOVNY.

Na společných stranách naleznete dvacátý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH a další PUTOVÁNÍ PO SAKRÁLNÍCH PAMÁTKÁCH Lounska, tentokrát za rotundou v Želkovicích. Nabídneme také pozvánky na POZNÁVACÍ ZÁJEZD do porcelánky v Klášterci nad Ohří, DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ ve Vrchlického divadle v Lounech, DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v lounském archivu i na PRODEJNÍ VÝSTAVU obrazů v Galerii Sladovna v Žatci.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

NEXEN TIRE hledá talenty

Nabízené pozice: Operátor výroby, operátor kvality, operátor logistiky, údržbář - elektro, operátor technologie, specialista plánování výroby, operátor R&D, účetní.
Tel.: +420733123733
WWW: https://www.nexentire.com/cz/company/recruit/
E-mail: prace@nexentire.com


ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video