Hry bez plotů vyhráli Libočanští

Veronika Salášková 2012-06-18 13:08:00

Libočany – Letošní dvanáctý ročník Her bez plotů uspořádaly v sobotu 16. června Libočany v háji za obcí.  Zábavného klání se zúčastnilo třináct týmů z obcí Mikroregionu Žatecko. Motto soutěží tento rok znělo „Zachraň se, kdo můžeš.” Fotografie najdete ve fotogalerii na tomto webu. 

Všech šest disciplín se proto neslo v duchu záchrany. Jedna obsahovala několik upravených prvků z hasičských soutěží, další degustaci piva, zdravotnické dovednosti, schopnost utéct z vězení, přepravit vodu a vypořádat se s vojenskými cviky. V přestávkách mezi jednotlivými úkoly byly přichystány soutěže pro děti i dospělé například sníst co nejrychleji jogurt, páka či trojkombinace – dřepy, sníst rohlík a vypít pivo brčkem.
Diváci si mohli užít také nefalšovaného pouťového veselí, menší děti se svezly na řetízkovém kolotoči a ty větší se mohly pokusit vystřelit růži.
Ze slavnostního vyhlášení výsledků Her bez plotů se asi nejvíc radovali domácí, kteří si odnesli zlato a putovní pohár soutěže. Na druhém místě skončilo družstvo obce Lišany a bronz si odnesli Žiželičtí, kteří zvítězili v loňském roce. Zvláštní cenu si odnesl tým tuchořického Domova Bez zámků, jenž se spolu s mužstvy obcí účastnil všech disciplín, ale nebyl hodnocen v celkovém bodování. Diváci se také dozvěděli, že příští rok bude Hry bez plotů pořádat obec Deštnice.
Po vyhlášení výsledků následovala večerní zábava. Akcí provázeli moderátoři DJ Majkl a DJ A75.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video