Draky nad Bezděkovem proháněli malí i velcí

Hedvika Mašková 2021-10-14 10:40:00

Zábavné odpoledne pro děti a rodiče si předminulé sobotní odpoledne připravil Klub MoTáČ v Bezděkově. Počasí přálo a na strništi za hospodou se oblohou prohánělo několik desítek vlastnoručně vyrobených i kupovaných draků různých tvarů a barev. Výšku vzletu draka nebylo možné změřit a velmi těžké bylo určit také nejhezčího doma vyrobeného draka, a tak si sladkou odměnu po drakiádě odneslo každé z dětí.

Součástí odpoledního programu bylo rovněž dlabání a vyřezávání dýní, které darovala Dýňová cesta Drahomyšl. V České republice sice není Halloween tradiční svátek, ale svítící dýně pohádkově zářící do podzimního večera získávají stále větší oblibu. Děti s pomocí rodičů vytvářely v Bezděkově strašidelné dýně s velkou precizností, a to nejen z toho důvodu, že na autora nejoriginálnějšího díla čekal pohár, ale také proto, že si dýni mohly po akci odnést a těšit se z ní i doma.

FOTOGALERIE z Drakiády ZDE.

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video