Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-10-12 10:50:00

Týdeník Žatecké noviny č. 41 vychází ve středu 13. října.

Ve čtyřicátém prvním vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o NEJVĚTŠÍCH ZNEČIŠŤOVATELÍCH ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle žebříčků spolku Arnika, RYTÍ NEJMENŠÍ CHMELNIČKY na náměstí Svobody, STARTU SAUNOVÉ SEZÓNY, instalaci VÁNOČNÍHO OSVĚTLENÍ v centru města, NÁZORU našeho redaktora na letošní volby, PRODLOUŽENÉ UZAVÍRCE Husitského náměstí, VÝLETU ŽÁKŮ do nedalekého zooparku, OPILÉM ŘIDIČI chyceném v Libočanech, ZPRAVODAJSTVÍ městské policie, vydařené akci AGRODAY NA ZEMĚDĚLSKÉ ŠKOLE a výsledcích a PRŮBĚHU VOLEB NA ŽATECKU, .

Sportovní strana nabídne STŘÍBRO Z MISTROVSTVÍ SVĚTA pro kanoistu Vladimíra Slaninu mladšího a VYDAŘENÉM PODZIMU závodníků z Atletického klubu Žatec. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na GRATULAČNÍ KONCERT K PADESÁTINÁM žateckého rodáka JIŘÍHO PAZOURA.

Na společných stranách naleznete rozhovor s TRAKTORISTKOU SOŇOU HOUROVOU, která pracuje v Lubenci. Nabídneme také reportážní fotografie ze SOUKROMÉ DRAKIÁDY na Floře v Žatci, z PROJEKTOVÉHO TÝDNE třeťáků ze ZŠ Komenského alej v Žatci, z hasičské soutěže ve VYPROŠŤOVÁNÍ ZRANĚNÝCH OSOB z havarovaných vozidel. Upozorníme také, na jaké INTERNETOVÉ PODVODNÍKY si máte dát pozor a pozveme vás do VRCHLICKÉHO DIVADLA v Lounech i na MUZEJNÍ SOBOTY s přírodovědci v Oblastním muzeu Louny.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video