Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-10-12 10:50:00

Týdeník Žatecké noviny č. 41 vychází ve středu 13. října.

Ve čtyřicátém prvním vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o NEJVĚTŠÍCH ZNEČIŠŤOVATELÍCH ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle žebříčků spolku Arnika, RYTÍ NEJMENŠÍ CHMELNIČKY na náměstí Svobody, STARTU SAUNOVÉ SEZÓNY, instalaci VÁNOČNÍHO OSVĚTLENÍ v centru města, NÁZORU našeho redaktora na letošní volby, PRODLOUŽENÉ UZAVÍRCE Husitského náměstí, VÝLETU ŽÁKŮ do nedalekého zooparku, OPILÉM ŘIDIČI chyceném v Libočanech, ZPRAVODAJSTVÍ městské policie, vydařené akci AGRODAY NA ZEMĚDĚLSKÉ ŠKOLE a výsledcích a PRŮBĚHU VOLEB NA ŽATECKU, .

Sportovní strana nabídne STŘÍBRO Z MISTROVSTVÍ SVĚTA pro kanoistu Vladimíra Slaninu mladšího a VYDAŘENÉM PODZIMU závodníků z Atletického klubu Žatec. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na GRATULAČNÍ KONCERT K PADESÁTINÁM žateckého rodáka JIŘÍHO PAZOURA.

Na společných stranách naleznete rozhovor s TRAKTORISTKOU SOŇOU HOUROVOU, která pracuje v Lubenci. Nabídneme také reportážní fotografie ze SOUKROMÉ DRAKIÁDY na Floře v Žatci, z PROJEKTOVÉHO TÝDNE třeťáků ze ZŠ Komenského alej v Žatci, z hasičské soutěže ve VYPROŠŤOVÁNÍ ZRANĚNÝCH OSOB z havarovaných vozidel. Upozorníme také, na jaké INTERNETOVÉ PODVODNÍKY si máte dát pozor a pozveme vás do VRCHLICKÉHO DIVADLA v Lounech i na MUZEJNÍ SOBOTY s přírodovědci v Oblastním muzeu Louny.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video