Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-10-26 12:38:00

Týdeník Žatecké noviny č. 43 vychází ve středu 27. října.

Ve čtyřicátém třetím vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o zasedání KRIZOVÉHO ŠTÁBU Ústeckého kraje k prodloužení PODZIMNÍCH PRÁZDNIN, poslední MOTOAKCI na MoTáČi v Bezděkově a POŽEHNÁNÍ MOTORKÁŘŮM, rekonstrukci sociálního zázemí ve VĚZNICI NOVÉ SEDLO, řidičích se ZÁKAZEM ŘÍZENÍ, zaměstnaných hasičích při SILNÉM VĚTRU minulý čtvrtek a pátek, FARMÁŘSKÉ SLAVNOSTI na náměstí Svobody, PODZIMNÍM ÚKLIDU na březích řeky Ohře, DÝŇOVÉM TVOŘENÍ ve Stroupči, VÝSTAVĚ HUB v Hotelu Černý orel, STŘETU AUTA A TRAKTORU u Měcholup, DOPRAVNÍ NEHODĚ u průmyslové zóny, OSLAVÁCH STÁTNÍHO SVÁTKU a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne završení EXTRALIGOVÉ SEZÓNY nohejbalistů, TŘETÍ VÝHRU stolních tenistů a VYDAŘENÝ BĚH zámeckým parkem závodníků AK ŽATEC. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE. Publikujeme rovněž reportážní fotografii ze STRAŠIDELNÉHO LESA.

Na společných stranách nabídneme ROZHOVOR s farmaceutkou a bylinkářkou GRÉTOU ZDISLAVOU ZITKOVOU ze Žatce.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video