Ředitel Chrámu chmele končí po půl roce

Veronika Salášková 2012-06-21 00:34:00

Žatec – Z postu ředitele Chrámu chmele a piva odchází Jaroslav Čása. Zastával ji při tom pouze necelého půl roku. Své funkce se vzdal ve zkušební době. Ve funkci ho zatím nahradí jeho zástupce. Do ředitelského křesla usedl Jaroslav Čása na začátku letošního ledna. Vystřídal v něm Jiřího Venta, který předtím Chrám vedl po dva roky. Ve funkci setrval pouze několik měsíců, vzdal se jí ještě ve zkušební době. Pracovní poměr Čásovi končí k tomuto pátku 22. červnu. V současné době čerpá dovolenou.

„Své rozhodnutí odejít z funkce ředitele nechci nijak komentovat,“ sdělil na náš telefonický dotaz Jaroslav Čása.
„Řediteli Čásovi se podařilo stabilizovat a nastavit některé procesní postupy ve společnosti,“ odpověděl místostarosta Jan Novotný na naši otázku, jak vedení města hodnotí přínos druhého ředitele Chrámu.
Převzetím agendy a následným řízením příspěvkové organizace byl pověřen Jaroslav Špička, dřívější zástupce ředitele a vedoucí turistické sekce. Výběrové řízení na nového ředitele zatím nebylo vypsáno, podle sdělení místostarosty Novotného není ani vyloučeno, že proběhne až po vyhodnocení turistické sezóny v říjnu.

 

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video