Halloweenský večer v Dobříčanech nabídl strašidelnou stezku odvahy pro děti i dospělé

Hedvika Mašková 2021-11-10 10:30:00

Poslední říjnový den patřil tradičně oslavám Halloweenu. Dlabání dýní, tisíce svíček a strašidelné kostýmy, to vše bylo k vidění i na několika místech na Žatecku.

Nechat se unést magickou atmosférou Halloweenu a vydat se na strašidelnou stezku odvahy se uplynulou sobotu večer rozhodli také v Dobříčanech u Liběšic. Zde si na dětském hřišti, jehož zázemí prošlo nedávno zdařilou rekonstrukcí, místní pro všechny příchozí připravili bohaté občerstvení, včetně opékání buřtů na ohni. Pro odvážlivce pak děti na bývalém fotbalovém hřišti přichystaly noční bojovku s několika zastaveními. Nebojácné děti byly po absolvování stezky odměněny sladkostmi.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video