31. ročník Večera pro všechny s hudební skupinou Aquarius

Hedvika Mašková 2021-11-11 10:30:00

Po několikaleté odmlce uspořádala žatecké hudební skupina Aquarius tradiční Večer pro všechny, a to v rámci padesáti let svého působení na scéně. Společenský večer se s hojnou účastí konal předposlední říjnovou sobotu v Kulturním domě Moskva.

Žatecká skupina vystoupila se zcela novým programem, na kterém měla možnost během koronavirové společenské pauzy pořádně zapracovat. Na pódiu však nezůstala kapela během večera sama. Čestným hostem akce byla Klára Kolomazníková, bývalá členka oblíbené skupiny Holki, která se ujala moderování a zazpívala také několik známých hitů. Zahraničním hostem, který již v minulosti na několika Večerech pro všechny vystu-poval, byl italský zpěvák Davide Mattioli (na fotografii uprostřed s mikrofonem).

Nápad s uspořádáním Večera pro všechny a navázání na tradici vznikl v Bezděkově, kde v MoTáČ Klubu během svátku sv. Anny hudební kapela Aquarius v letošním i loňském roce zahrála a zazpívala při návštěvnicky úspěšné letní zábavě.

,,Večer pro všechny se povedl na výbornou a my bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, návštěvníkům i účinkujícím za to, že se skvěle bavili a akci si všichni společně užili. Budeme se těšit, že příští rok se vydaří zrovna tak!,“ sdělili organizátoři večera MoTáČ Klub Bezděkov a společnost GRAPE SC, kteří se netají tím, že mají obrovskou chuť v tradiční akci nadále pokračovat a alespoň jednou do roka ji pro fanoušky hudební skupiny a dobré zábavy uspořádat.     

Foto: Antonín Svoboda

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video