31. ročník Večera pro všechny s hudební skupinou Aquarius

Hedvika Mašková 2021-11-11 10:30:00

Po několikaleté odmlce uspořádala žatecké hudební skupina Aquarius tradiční Večer pro všechny, a to v rámci padesáti let svého působení na scéně. Společenský večer se s hojnou účastí konal předposlední říjnovou sobotu v Kulturním domě Moskva.

Žatecká skupina vystoupila se zcela novým programem, na kterém měla možnost během koronavirové společenské pauzy pořádně zapracovat. Na pódiu však nezůstala kapela během večera sama. Čestným hostem akce byla Klára Kolomazníková, bývalá členka oblíbené skupiny Holki, která se ujala moderování a zazpívala také několik známých hitů. Zahraničním hostem, který již v minulosti na několika Večerech pro všechny vystu-poval, byl italský zpěvák Davide Mattioli (na fotografii uprostřed s mikrofonem).

Nápad s uspořádáním Večera pro všechny a navázání na tradici vznikl v Bezděkově, kde v MoTáČ Klubu během svátku sv. Anny hudební kapela Aquarius v letošním i loňském roce zahrála a zazpívala při návštěvnicky úspěšné letní zábavě.

,,Večer pro všechny se povedl na výbornou a my bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, návštěvníkům i účinkujícím za to, že se skvěle bavili a akci si všichni společně užili. Budeme se těšit, že příští rok se vydaří zrovna tak!,“ sdělili organizátoři večera MoTáČ Klub Bezděkov a společnost GRAPE SC, kteří se netají tím, že mají obrovskou chuť v tradiční akci nadále pokračovat a alespoň jednou do roka ji pro fanoušky hudební skupiny a dobré zábavy uspořádat.     

Foto: Antonín Svoboda

Komentáře

Nabídky práce

NEXEN TIRE hledá talenty

Nabízené pozice: Operátor výroby, operátor kvality, operátor logistiky, údržbář - elektro, operátor technologie, specialista plánování výroby, operátor R&D, účetní.
Tel.: +420733123733
WWW: https://www.nexentire.com/cz/company/recruit/
E-mail: prace@nexentire.com


ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video