Do Trianglu budou jezdit autobusy

Redakce 2012-06-24 01:03:00

Žatecko Změny v dopravní obslužnosti do strategické průmyslové zóny Triangle projednávala minulý týden rada Ústeckého kraje. Cílem změn je řešit aktuální situaci dopravy zaměstnanců do SPZ Triangle a vytvoření podmínek podpory zóny pravidelnou autobusovou dopravou.

Záměr vzešel z požadavku investorů, zejména investora Panasonic Liquid crystal display czech s.r.o., ke kterému se připojili prozatím další tři stávající investoři v zóně. Strategický investor během probíhajících jednání mimo jiné také zdůraznil aspekt dobrovolného objednávání a zajišťování dopravy zaměstnanců formou smluvní dopravy ve vlastní režii a povinnosti Ústeckého kraje vyplývající z plnění přístupové smlouvy do zóny. Kraj proto jedná o objednání účelových autobusových linek ze čtyř hlavních směrů, resp. zdrojů pracovní síly – Chomutova, Loun, Mostu a Žatce přímo do zóny. Jedná se o rozšíření o 45 tisíc km v letošním roce. Zaměstnavatelé v zóně budou poskytovat zaměstnancům příspěvek na dopravu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video