Úvod   /   Zprávy   /   O plyn není zájem?

O plyn není zájem?

Jan Vnouček 2012-06-23 00:57:00

Podbořany – Chcete zavést plyn, nebo ne? S takovou otázkou se město Podbořany obrátilo na obyvatele ulice Na Kopci, setkalo se však jen s malým ohlasem.Tamním občanům bylo odesláno celkem 43 dopisů. Zájem o plynofikaci za stanovených podmínek projevilo zatím jen 6 z nich, jeden o připojení zájem nemá.  Ostatní se nijak nevyjádřili. Proto radnice provede ještě druhé kolo dotazování. Tentokrát ulici obejdou osobně praktikanti z městského úřadu.

„Nebereme to jako reprezentativní vzorek a oslovíme občany za stejných podmínek ještě jednou,“ uvedl místostarosta Karel Honzl.
Město má projekt plynofikace ulice Na Kopci připravený a je rozhodnuto ho v případě závazného zájmu dostatečného počtu občanů realizovat. Sanace tamních podzemních chodeb již byla dokončena, takže tomu z technického hlediska již nic nebrání.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video