Podbořany – Chcete zavést plyn, nebo ne? S takovou otázkou se město Podbořany obrátilo na obyvatele ulice Na Kopci, setkalo se však jen s malým ohlasem.Tamním občanům bylo odesláno celkem 43 dopisů. Zájem o plynofikaci za stanovených podmínek projevilo zatím jen 6 z nich, jeden o připojení zájem nemá. Ostatní se nijak nevyjádřili. Proto radnice provede ještě druhé kolo dotazování. Tentokrát ulici obejdou osobně praktikanti z městského úřadu.
Napsal(a): Jan Vnouček
Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.
Přehrát videoVe čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.
Přehrát video