Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-23 14:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 47 vychází ve středu 24. listopadu.

Ve čtyřicátém sedmém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o posledním VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ v tomto roce, VÍKENDOVÉM VZDĚLÁVACÍM POBYTU sociálního centra, CENĚ PRO ŽATECKÝ PIVOVAR od Sdružení přátel piva, blížící se ADVENTNÍ NEDĚLI na Žatecku, KRÁDEŽI VOZIDLA zaparkovaného před domem, STAVBĚ PŘEMOSTĚNÍ ŽIŽELIC, vztyčení VÁNOČNÍCH STROMŮ na náměstí Svobody a náměstí Poperinge, JANU HOLŠTAJNOVI a výborné nabídce hrát v rockové kapele, řízení vozidla i PŘES ZÁKAZ a účasti pedagogů žateckého gymnázia na programu ERASMUS+.

Sportovní strana nabídne shrnutí PODZIMNÍ FOTBALOVÉ ČÁSTI 3. TŘÍDY, ukončení sezóny KAJAKÁŘŮ A KANOISTŮ z TJ Lokomotiva Žatec, TRADIČNÍ HALOVÝ TURNAJ národní házené a další utkání KRAJSKÉHO PŘEBORU V KUŽELKÁCH. Ukážeme rovněž FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na ANDĚLSKOU POŠTOVNU v regionálním muzeu.

Na společných stranách nabídneme hned dva ROZHOVORY se starostou dobrovolných hasičů v Krásném Dvoře MILOŠEM VAŇOURKEM a ředitelkou Regionálního muzea K. A. Polánka v Žatci RADMILOU HOLODŇÁKOVOU. Dále publikujeme reportážní fotografie z KONCERT ZPĚVAČKY RADŮZY v žateckém městském divadle a HRAVÉHO ODPOLEDNE na ZŠ Petra Bezruče v Žatci

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video