Koupaliště jsou v kurzu

Jan Vnouček 2012-06-24 01:02:00

Kr. Dvůr, Podbořany – Koupaliště v Krásném Dvoře by mělo zahájit provoz každým dnem. Minulý týden již bylo uklizeno, posekáno a připraveno pro první vodomily. Pro oficiální otevření ještě zbývalo dořešit zákonnou aktualizaci provozního řádu, kam se mimo jiné musel zanést i jméno a kontakt na nového správce areálu. Šlo o formální záležitost, ale nový řád musí nejprve odsouhlasit Krajská hygienická stanice, odbor Louny.

Oproti loňskému roku zastupitelé obce schválili nárůst ceny vstupného. Dospělí zaplatí 40 Kč (místo dosavadního 30 Kč). Cena vstupenky pro děti zůstává stejná, a to 15 Kč.
Na podbořanské koupaliště se během prvního tropického dne letošního června přišly v sobotu osvěžit desítky návštěvníků. Mezi nimi byla v sobotu i rodina Čejkova ze Žatce.  „Chodíme sem pravidelně. Dříve jsme jezdili do Loun, ale tam to zdražili. Včera jsme se byli podívat na otevření zrekonstruovaného koupaliště v Žatci. Ale dneska jsme jeli zase do Podbořan, protože se nám tady líbí nejvíc. Děti jsou tady spokojené, je to tady takové domácí a personál je skvělý,“ chválí Andrea Čejková.  Na snímku si vodních radovánek v Podbořanech užívají její ratolesti Michala a Jakub.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video