Úvod   /   Zprávy   /   U Pravdy uspí čertíky

U Pravdy uspí čertíky

Jarka Cibulková 2021-12-16 11:09:00

U Čertova kamene u Pnětluk dojde tuto sobotu 18. prosince od 10 hodin k tradičnímu Uspávání čertíků.

„Vánoce se kvapem blíží, je tedy čas poděkovat Mikuláši za dobroty, ale čerty - ty bychom měli uspat, aby nám nepokazili Vánoce. Pojďme se na chvíli projít lesem, odpočinout si od předvánočního ruchu a ukázat čertům, jak jsme hodní a že už by se zase měli vrátit zpátky do pekla, kam patří. Slíbili, že když splníme všechny jejich úkoly, tak dají na rok pokoj!” zvou lounští Sokolové. Letos je Uspávání čertíků kvůli pandemické situaci bráno jako individuální pochod. Čertíci po trase budou při-praveni od 10 do 13 hodin.

Pro děti jsou připravené zábavné soutěže, pro dospělé pak osvěžující čertovský čaj s pekelnou příchutí. Vezměte si hrnečky. Po získání dekretů se vydáte na hrad Pravda, kde si opečete buřty (vlastní).

Sraz je u Čertova kamene. Do Domoušic můžete vyrazit vlakem, vyjíždí z hlavního nádraží v Lounech v 9.37 hodin, ze zastávky Louny střed 9.39 a Louny město v 9.41 hodin. 

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video