V Očihově hořela stodola a střecha sauny, zasahovalo osm jednotek z okolí

Alla Želinská 2022-01-07 18:47:00

Osm hasičských jednotek zasahovalo v pátek 7. ledna od brzkého rána u požáru stodoly a střechy sauny v Očihově. Požár hasiči likvidovali do odpoledních hodin. Naštěstí k žádnému zranění nedošlo.

„Dnes 7.1. 2022. byl jednotce SDH Očihov v brzkých ranních hodinách, 4:47 hodin, vyhlášen poplach, požár nízké budovy. Což bývá v těchto hodinách často požár ve velkém rozsahu kvůli tomu, že většina lidí ještě spí, a to se potvrdilo. Požár byl opravdu ve velkém rozsahu. Po příjezdu k požáru HZS Podbořany a naši jednotky se okamžitě požádalo o pomoc ostatní jednotky,“ uvedl v pátek ráno na sociální síti člen hasičského sboru Očihova. Na místo neprodleně dorazily další jednotky - HZS Žatec, SDH Krásný Dvůr, SDH Kryry, SDH Kolešov a SDH Jesenice. Úkol zněl jasně, zabránit šíření hoření na další budovu a doplňovat vodu na požářiště.

„Hasiči rozebírali plechovou střechu a likvidovali jednotlivá ohniska. Požár likvidovali do odpoledních hodin. Nikdo nebyl zraněn," řekl mluvčí hasičů Lukáš Marvan. Příčina požáru se vyšetřuje ve spolupráci s Policií ČR.

(zf, až, foto: SDH Očihov, Hasiči Kolešov, HZS Ústeckého kraje)

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video