Louny: Šel si pro láhev, ale nezaplatil

Redakce 2022-01-11 18:51:34

Pro alkohol na silvestrovskou oslavu si do supermarketu v Lounech zašel na Silvestra v podvečer 27letý muž.

Vybavil se batohem, do kterého na prodejně schoval dvě láhve brandy a prošel prostorem pokladen bez zaplacení. Daleko se však nedostal, za pokladnami ho zastavili pracovníci ostrahy a vyzvali ho k ukázání batohu. Muž se dal na útěk, ale přitom upadl a jednu z lahví rozbil. Místo vydařené oslavy si tak pro něj přijeli policisté, kteří ho zajistili.

Minulý týden si muž od lounských policistů převzal záznam o sdělení podezření ze spáchání trestného činu krádeže. Za něj mu hrozí až tříleté odnětí svobody. Dotyčný se totiž nepoučil a kradl i přesto, že teprve v březnu loňského roku byl propuštěn z výkonu tříletého trestu, který mu soud dříve uložil také kvůli krádeži.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video