Úvod   /   Sport   /   Kam na Lounsku za sportem

Kam na Lounsku za sportem

Redakce 2022-01-14 10:34:00

Během víkendu pořádá FK Louny v lounské sportovní hale halové turnaje přípravek pro ročníky 2011 (neděle) a 2014 (sobota). Žáci a přípravky lounského florbalu hrají v sobotu v Podbořanech, na zimním stadionu se představí lounští žáci a dorost, na domácí palubovce ZŠ Přemyslovců junioři a juniorky. Také v neděli se hrají utkání hokejistů a basketbalistů. Navštívit můžete také veřejné bruslení.

Pátek 14. ledna

Stolní tenis

KP: Cítoliby A – Trnovany A (sokolovna Cítoliby, 18 h)

OP: Koštice – Peruc B (kulturní dům, 17 h)


Sobota 15. ledna

Fotbal, sportovní hala Louny

FK Louny pořádá v lounské sportovní hale halový turnaj přípravek pro ročník 2011.  Turnaj přípravek U8 (ročník 2014) bude za účasti týmů FK LITVÍNOV, BANÍK MOST-SOUŠ, FK DOBROMĚŘICE, FK LITOMĚŘICE, SK CÍTOLIBY, SKJ ŽATEC, SK ERVĚNICE/JIRKOV A FK SEKO LOUNY. Začátek v 8.30 hodin.

Florbal

St. žáci: Žatec – Louny (14.45 h), Č. Lípa - Louny (15.45 h), Louny– Podbořany (18.15 h). Hraje se v sportovní hale Podbořany.

Přípravky: Louny – Děčín (9.35 h), Chomutov – Louny (10.15 h), Litvínov – Louny (11.30 h). Hraje se v sportovní hale Podbořany.

Hokej, zimní stadion Louny

Žáci: Louny - Chomutov (mladší od 9 hodin, starší od 11 hodin); Louny – Děčín (mladší A od 13.30 hodin)

Dorost: Louny – Česká Lípa (15.35 h)

Basketbal, hala ZŠ Přemyslovců

Junioři: Louny – Děčín B (11 h)

Juniorky: Louny – Litoměřice (13 h)


Neděle 16. ledna

Fotbal, sportovní hala Louny

FK Louny pořádá v lounské sportovní hale halový turnaj přípravek pro ročník 2011. Turnaj přípravek U11 (ročník 2011) bude za účasti týmů BANÍK MOST-SOUŠ, SK ČERNČICE, FK DOBROMĚŘICE, SK CÍTOLIBY, SKJ ŽATEC, TATRAN PODBOŘANY, JUNIOR CHOMUTOV a domácí FK SEKO LOUNY.

Hokej, zimní stadion Louny

Žáci: Louny – Litvínov (mladší od 9 hodin, starší od 11 hodin)

5. třída: Louny – Chomutov (15.30 h)

Basketbal, hala ZŠ Přemyslovců

Junioři: Louny – Most (13 h)

Žáci: Louny – Teplice (11 h)


VEŘEJNÉ BRUSLENÍ, zimní stadion Louny

Neděle 16. ledna: 13.30 – 15 hodin

Úterý 18. ledna: 17.15 – 18.15 hodin

Středa 19. ledna: 11 – 12 hodin


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání ÚDRŽBÁŘE. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Učitel odborných předmětů - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - elektrotechnických, gastronomických, instalatérských. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

POŽADUJEME: vzdělánÍ zdravotnického směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou * finanční ohodnocení dle platných platových tarifů (10. platová třída/délka praxe) pro zdravotníky vč. zvláštního příplatku, příplatku za práci o víkendu a svátcích + odměny * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na vitamíny a očkování * možnost dalšího vzdělávání. NÁSTUP IHNED
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video