Aktualizováno: Z lounské psychiatrické nemocnice utekly dvě dívky. Jednu našla policie, druhá se vrátila sama

Redakce 2022-01-21 12:40:00

Jednu se podařilo v pondělí 17. ledna v pořádku najít, druhá přišla domů o pár dnů později. Starší z dívek se podařilo najít ještě téhož dne, kdy po nich bylo vyhlášeno pátrání. Ve čtvrtek 20. ledna policie odvolala pátrání i po té mladší, která se sama vrátila.

Policie žádala veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaných při pátrání po pohřešovaných mladistvých dívkách ve věku 16 a 17 let. Dívky v neděli 16. ledna společně utekly kolem 16 hodiny z vycházky od Dětské psychiatrické léčebny v Lounech a od té doby byly nezvěstné. 


"Dívky sice utekly společně, není však vyloučeno, že se po útěku rozdělily. Obě se pravděpodobně pohybují po Praze, je možné, že by se mohly pohybovat ve velkých obchodních centrech a jejich okolí," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská. 

Pohřešovaná SVOBODOVÁ SIMONA je narozena roku 2004, bydliště má trvale v Praze III. Dívka měří 166 cm, zdánlivého stáří sedmnácti let. Má hubenou postavu, plavé blond vlasy, modré oči. Dívka má jizvy na rukou a nohou. V době útěku měla na sobě černou bundu, šedé tepláky a fialovo-bílé boty.Pohřešovaná ŠAMÁNKOVÁ BARBORA je narozena v roce 2005, bydliště má v Praze III. Vysoká je 167 cm, zdánlivého stáří šestnácti let. Popis osoby: postava hubená, černé dlouhé vlasy obarvené, barva očí šedá, výrazné obočí a piercing v nose. V době útěku měla na sobě černou bundu, černé kalhoty, bílé boty a na hlavě šedou kapuci.
"Poznatky k pobytu nebo výskytu uvedených dívek je možno předat na linku 158 případně na nejbližší oddělení Policie České republiky. Za spolupráci děkujeme," dodala mluvčí.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video