Aktualizováno: Z lounské psychiatrické nemocnice utekly dvě dívky. Jednu našla policie, druhá se vrátila sama

Redakce 2022-01-21 12:40:00

Jednu se podařilo v pondělí 17. ledna v pořádku najít, druhá přišla domů o pár dnů později. Starší z dívek se podařilo najít ještě téhož dne, kdy po nich bylo vyhlášeno pátrání. Ve čtvrtek 20. ledna policie odvolala pátrání i po té mladší, která se sama vrátila.

Policie žádala veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaných při pátrání po pohřešovaných mladistvých dívkách ve věku 16 a 17 let. Dívky v neděli 16. ledna společně utekly kolem 16 hodiny z vycházky od Dětské psychiatrické léčebny v Lounech a od té doby byly nezvěstné. 


"Dívky sice utekly společně, není však vyloučeno, že se po útěku rozdělily. Obě se pravděpodobně pohybují po Praze, je možné, že by se mohly pohybovat ve velkých obchodních centrech a jejich okolí," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská. 

Pohřešovaná SVOBODOVÁ SIMONA je narozena roku 2004, bydliště má trvale v Praze III. Dívka měří 166 cm, zdánlivého stáří sedmnácti let. Má hubenou postavu, plavé blond vlasy, modré oči. Dívka má jizvy na rukou a nohou. V době útěku měla na sobě černou bundu, šedé tepláky a fialovo-bílé boty.Pohřešovaná ŠAMÁNKOVÁ BARBORA je narozena v roce 2005, bydliště má v Praze III. Vysoká je 167 cm, zdánlivého stáří šestnácti let. Popis osoby: postava hubená, černé dlouhé vlasy obarvené, barva očí šedá, výrazné obočí a piercing v nose. V době útěku měla na sobě černou bundu, černé kalhoty, bílé boty a na hlavě šedou kapuci.
"Poznatky k pobytu nebo výskytu uvedených dívek je možno předat na linku 158 případně na nejbližší oddělení Policie České republiky. Za spolupráci děkujeme," dodala mluvčí.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video