Žatec čeká na architektonické návrhy sportovní haly

2022-01-19 15:11:01

Zázemí pro nohejbal, basketbal, florbal, futsal, volejbal a házenou, sportovní tréninky a místo, kde budou cvičit i školáci. To má být nová sportovní hala v Žatci.

Město Žatec vypsalo architektonickou soutěž a čeká na návrhy architektů. Ti mohou posílat svoje do poloviny března. Jejich práci posoudí komise, nejlepší návrh se rozpracuje do studie, která bude potřebná pro projektovou dokumentaci. Další osud haly pak bude na novém zastupitelstvu a vedení města, které vzejde z letošních voleb. Jak se ukázalo dříve na jednáních, zastupitelé nejsou v postoji ke sportovní hale jednotní.

Sportovní aréna má vyrůst na konci ulice Volyňských Čechů, u výpadovky na Holedeč. Teď jsou na místě pole. Nicméně umístění není definitivní, nicméně architektonická soutěž počítá s tímto prostorem. V zadání stojí, že by architekti měli navrhnout prostor s hrací plochou, která se dá rozdělit na dvě hřiště, tribuny pro minimálně šest set diváků, venkovní hřiště a další související zázemí jako šatny, občerstvení, parkoviště a další. Náklady na stavbu, bez venkovního hřiště, jsou předběžně stanoveny na 200 milionů korun.


Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video