Starostka Jirkova vystoupila z ANO

Redakce 2022-01-31 00:45:31

Jirkov – Starostka Jirkova Darina Kováčová vystoupila z politické strany ANO, za kterou byla do zastupitelstva zvolena.

„Vystoupila jsem sama, vedly mě k tomu osobní důvody,“ uvedla starostka. Z ANO odešla už loni v prosinci. Starostkou zůstává, domluva má být taková, že zůstane starostkou do konce volebního období, které končí na podzim letošního roku, kdy budou komunální volby. „Nemůžu samozřejmě vyloučit, že se něco nezmění, názory lidí se mohou měnit,“ podotkla k tomu starostka. O tom, zda bude kandidovat znovu v komunálních volbách, se podle svých slov ještě rozmyslí.

ANO v roce v 2018 v Jirkově volby vyhrálo se ziskem 19 procent hlasů, Darina Kováčová byla jedničkou na kandidátce. V pětadvacetičlenném zastupitelstvu má šest mandátů.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video