Vroutek dá sbohem realitce

Otto Urma 2012-06-29 00:36:00

Vroutek Městské byty a kotelny ve Vroutku se od příštího roku vrátí do správy města. Skončí tak dvouleté období, kdy bytové a nebytové prostory Vrouteckým spravovala Realitní kancelář L+L z Podbořan.

Radnice si od této změny slibuje lepší dostupnost úřadu pro nájemníky a jednodušší správu. V dlouhodobějším horizontu očekává také úsporu finančních prostředků. A to přesto, že na tuto činnost musí přijmout dalšího úředníka.
„Minulé zastupitelstvo chtělo snížit počet zaměstnanců úřadu, mělo pocit, že je tu moc lidí. Postupně ale s narůstajícími nároky státní správy a samosprávy zjišťujeme, že se zvyšující administrativa v současném početním stavu už nedá zvládat. Současné čtyři úřednice musí pracovat nad rámec svých úvazků. Proto jsme se rozhodli obnovit jednu pracovní pozici a přijmout na ni pracovníka, který bude částečně vykonávat bytovou správu a částečně od nich převezme některé povinnnosti.  V rámci této změny se Vroutku vyplatí spravovat své nemovitosti přímo. Změnu jistě ocení nájemci bytů i nebytových prostor, kdy nebudou nuceni zajíždět při vyřizování záležitostí spojených s nájmem do Podbořan, ale vyřídí vše přímo ve Vroutku,“ zdůvodnil návrat před rok 2010 starosta Jaromír Kubelka. Město Vroutek vlastní  74 bytů, okolo 20 nebytových prostor a pět plynových kotelen.

Napsal(a): Otto Urma

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video