Vroutek dá sbohem realitce

Otto Urma 2012-06-29 00:36:00

Vroutek Městské byty a kotelny ve Vroutku se od příštího roku vrátí do správy města. Skončí tak dvouleté období, kdy bytové a nebytové prostory Vrouteckým spravovala Realitní kancelář L+L z Podbořan.

Radnice si od této změny slibuje lepší dostupnost úřadu pro nájemníky a jednodušší správu. V dlouhodobějším horizontu očekává také úsporu finančních prostředků. A to přesto, že na tuto činnost musí přijmout dalšího úředníka.
„Minulé zastupitelstvo chtělo snížit počet zaměstnanců úřadu, mělo pocit, že je tu moc lidí. Postupně ale s narůstajícími nároky státní správy a samosprávy zjišťujeme, že se zvyšující administrativa v současném početním stavu už nedá zvládat. Současné čtyři úřednice musí pracovat nad rámec svých úvazků. Proto jsme se rozhodli obnovit jednu pracovní pozici a přijmout na ni pracovníka, který bude částečně vykonávat bytovou správu a částečně od nich převezme některé povinnnosti.  V rámci této změny se Vroutku vyplatí spravovat své nemovitosti přímo. Změnu jistě ocení nájemci bytů i nebytových prostor, kdy nebudou nuceni zajíždět při vyřizování záležitostí spojených s nájmem do Podbořan, ale vyřídí vše přímo ve Vroutku,“ zdůvodnil návrat před rok 2010 starosta Jaromír Kubelka. Město Vroutek vlastní  74 bytů, okolo 20 nebytových prostor a pět plynových kotelen.

Napsal(a): Otto Urma

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video