Na sedmnáct nových bytů v Kryrech čeká šedesát zájemců

Alla Želinská 2022-02-07 21:50:00

„Pro rok 2022 je naším hlavním cílem dokončit výstavbu 17 bytových jednotek v Jarní Zahradě a předat je do užívání našim občanům. Bude to složitý úkol. Bytů je 17 a žádostí přes 60,“ říká o cílech roku 2022 starosta Kryr Miroslav Brda.

Dále vedení města chce dokončit výstavbu příjezdových komunikací včetně parkoviště k tomuto bytovému domu.

Záměr výstavby nového bytového domu, který byl plně hrazen z městského rozpočtu, podpořila většina kryrských zastupitelů před rokem a půl. Čtyři tehdy hlasovali proti – projekt vnímali jako rizikový, nehospodárný a nedopracovaný. Bytový dům, který má nabídnout jednotky pro 17 nájemníků, staví Stavební a obchodní společnost Most z Obrnic. Konečná cena výstavby činí 25 127 050 Kč bez DPH.

„Nelehký úkol nás čeká i v naší obci Stebno, která byla v červnu 2021 postižena živelní pohromou. Po likvidaci následků začínáme obnovovat v obci zeleň, otevřeli jsme nové dětské hřiště, zahajujeme opravu spadlé hřbitovní zdi, v roce 2022 nás čeká ještě odklizení zbytků nahromaděné suti, na jaře zahájíme obnovu poničených obecních lesů, v neposlední řadě přerozdělíme občanům část obdržených finančních prostředků, abychom jim pomohli s odstraněním škod způsobených v červnu 2021,” pokračuje starosta.

Úkolů je celá řada a některé budou i dosti složité. "Přejeme všem našim občanům ve městě i místních částech hodně úspěchů v novém roce 2022 a hlavně zdraví,” popřál v naší novoroční anketě starosta M. Brda.              

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video