Tenis: Junior Hänel byl ve finále turnaje mužů

Jan Karas 2022-02-08 12:16:00

Žatec – O víkendu se na žateckých dvorcích uskutečnil celorepublikový tenisový turnaj mužů.

Zúčastnilo se ho celkem šestnáct hráčů, z nichž sedm reprezentovalo město Žatec, konkrétně Adam Dvorský, Dominik Martinovský, Petr Vrána, Jan Karas, Radim Černý, Marek Koutník a Tom Hänel. Přes první kolo se ale dostali pouze dva naši tenisté, Marek Koutník a šestnáctiletý Tom Hänel. Tito hráči na sebe narazili v semifinále, do kterého z osobních důvodu Marek Koutník nenastoupil, a tak se Hänel dostal rovnou do finále.

Ve finále na něj čekal sedmnáctiletý teplický supertalent Ondřej Hujo, který v semifinále porazil ve dvou setech největšího favorita turnaje Petra Kollára. Souboj o titul ovládl po setech 6:2 a 6:0 teplický tenista, ale i druhé místo na turnaji mužů je pro žateckého nadějného tenistu, jenž momentálně reprezentuje pražskou Spartu, veliký úspěch.

Tenisový klub děkuje všem tenistům, a hlavně Tomovi, za vzornou reprezentaci našeho klubu i města, a také Markovi Koutníkovi za organizaci turnaje. Další událostí, která se na žateckých kurtech bude konat, je turnaj dorostu v březnu 2022.


Napsal(a): Jan Karas

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video