Klášterec: Pomůžete odhalit totožnost neznámého?

Redakce 2022-02-15 13:46:35

Chomutovsko - Klášterečtí policisté pátrají po pachateli, který dne 9. listopadu během noci z kabiny nákladního vozidla zaparkovaného v ulici Chomutovská odcizil tašku s peněženkou, doklady a platebními kartami.

Krátce poté se neznámý pachatel pokusil pomocí odcizené platební karty z bankomatu v Klášterci nad Ohří o výběr finanční hotovosti. Peníze se mu vybrat nepodařilo z důvodu chybně zadaného PIN kódu.

Za účelem objasnění popsaného trestného činu zjišťují policisté totožnost neznámého muže zachyceného na fotografiích, který by k věci mohl poskytnout důležité informace.

Pokud byste měli informace k totožnosti tohoto muže, poskytněte je, prosím, na linku 158 nebo přímo na Obvodním oddělení Policie ČR v Klášterci nad Ohří, tel. 974 434 600.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video