Klášterec: Pomůžete odhalit totožnost neznámého?

Redakce 2022-02-15 13:46:35

Chomutovsko - Klášterečtí policisté pátrají po pachateli, který dne 9. listopadu během noci z kabiny nákladního vozidla zaparkovaného v ulici Chomutovská odcizil tašku s peněženkou, doklady a platebními kartami.

Krátce poté se neznámý pachatel pokusil pomocí odcizené platební karty z bankomatu v Klášterci nad Ohří o výběr finanční hotovosti. Peníze se mu vybrat nepodařilo z důvodu chybně zadaného PIN kódu.

Za účelem objasnění popsaného trestného činu zjišťují policisté totožnost neznámého muže zachyceného na fotografiích, který by k věci mohl poskytnout důležité informace.

Pokud byste měli informace k totožnosti tohoto muže, poskytněte je, prosím, na linku 158 nebo přímo na Obvodním oddělení Policie ČR v Klášterci nad Ohří, tel. 974 434 600.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video