V chomutovské Kulisárně někdo ukradl batoh. Poznáte svědky?

Redakce 2022-03-10 09:52:14

Chomutov - Chomutovští policisté šetří krádež batohu s věcmi, ke které došlo během posledního únorového víkendu v restauraci Kulisárna v Chomutově. V noci ze soboty 26. 2. na neděli tam zatím neznámý pachatel ze stolu v přední části podniku odcizil volně odložený batoh.

V batohu byla peněženka, platební karta, osobní doklady a další věci v hodnotě několika tisíc korun. Případ policisté prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

V souvislosti s prověřováním případu policisté potřebují zjistit totožnost mladého muže a tří mladých žen, zachycených na fotografiích. Tito mladí lidé byli v uvedené době ve zmíněné restauraci a jejich svědectví by mohlo významně přispět k objasnění věci.

Policisté žádají svědky, kteří by měli informace k totožnosti některé z osob na fotografiích anebo přímo tyto osoby, aby se obrátili na linku 158, případně informace poskytli osobně nebo telefonicky na Obvodním oddělení Policie ČR Chomutov-město, tel. 974 447 600.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video