Kulturní život v Podbořanech může oživit nové Infocentrum

Alla Želinská 2022-04-07 15:05:00

Jaké jsou kulturní novinky v Podbořanech? Zatím se toho moc nedozvíme, není-li k zastižení jediný kulturní referent města, vedoucí, promítač a pokladní kina, muzea i hlubanské tvrze Martin Cyprian.

Třeba kino skoro celý březen, od 2. do 26. 3. nepromítalo. Důvod? „Mám dovolenou,“ vysvětlil nám stručně. 

Kulturně informační život ve městě by měl ožít se vznikem Infocentra, které se připravuje v budově Muzea Podbořany na Dukelské 1 s provozní dobou. Ta se teprve ladí. Město v souvislostí s otevřením Infocentra hledá dalšího pracovníka. „Bude to kolega ke mně, pracovník IC pod odborem místního hospodářství a služeb,“ upřesnil Cyprian. Informace o volném místě najdete TADY

V muzeu se v současné době provádí stavební přípravy na novou expozici, Infocentrum je stále ve fázi příprav.

Kino už zase promítá. Zajít si můžete třeba tento pátek 8. 4. na česko – slovenskou romantickou komedii „V létě ti řeknu, jak se mám“. Vstup za lidových 40 Kč, promítá se od 19:30. Program kina najdete ZDE. Předtím nebo potom si ještě můžete prohlédnout ve vstupní hale KD výstavu Pohádkový svět – ilustrace a fotografie Evy Fošenbauerové a Renaty Frančíkové. Výstava potrvá do konce května.

Ještě jedna zpráva: divadelní představení CAVEWOMAN, které se kvůli covidu přesouvalo z 27. 1. na 14. 4., nakonec je zrušeno. Tuto informaci jsme se dozvěděli od p. Cypriana před pár dny, po uzávěrce novin, takže pozvánka v KS v novinách na toto představení neplatí. Děkujeme za pochopení.

Kdyby někdo měl zájem navštívit expozici „Kaolin na Podbořansku“ v hlubanské tvrzi, je to možné po domluvě na tel. 415 214 111.


Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video