Celý Aquasvět se otevře možná na konci dubna

Redakce 2022-04-17 17:45:44

Chomutov – Po velké rekonstrukci je zatím otevřen pouze plavecký bazén. Takzvaná relaxační část s dětským bazénem a skluzavkami by měla otevřít na konci dubna.

Stane se tak v případě, že vyjdou dobře vzorky vody v bazénu. Samotné napouštění a ohřívání vody trvá několik dnů. Poté se musí odebrat vzorky, které zkontroluje hygienická stanice. Pokud bude vše v pořádku, může se otevřít. To by se mohlo stát na konci dubna, pokud se neobjeví nějaký další zádrhel.

Bazén se musel opravovat kvůli netěsnícím podlahám. Budova Aquasvěta ale má mnoho dalších závad, které se musely odstranit, nebo teprve odstraňovat budou. Má problémy se střechou, s odpadající fasádou a dalšími částmi nepříliš povedené stavby. Podle náměstka Dindy město bude chtít škody zaplatit po zhotoviteli. Ten ale chybu neuznává, věc tak velmi pravděpodobně skončí u soudu. Město čeká, až bude mít vyčíslené všechny náklady po dokončení oprav, které zaplatí, následně je bude vymáhat soudně.

Bazén je zavřený více než rok, původně se měl otevírat na začátku letošního roku, rekonstrukce se ale protáhla. Od února funguje aspoň plavecký sportovní bazén.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video