Žena neotvírala. Obavy sousedů se bohužel potrdily

Redakce 2022-05-10 15:33:48

V neděli vpodvečer přijala hlídka strážníků Městské policie Postoloprty oznámení od ženy, která již druhý den neviděla svoji sousedku. Bohužel, obavy o život starší ženy, se potvrdily. Hasiči ji nalezli mrtvou.

,,V neděli krátce po 18 hodině přijala hlídka strážníků městské policie Postoloprty oznámení od ženy, která se již delší dobu stará o starší paní, bytem v Postoloprtech na Jiráskovo náměstí, že starší ženu již druhý den neviděla a nemůže se na ní dozvonit ani dobouchat,"  řekl ředitel Městské policie Roman Kaleja. Hlídka se po příjezdu na místo také pokoušela na ženu dobouchat, ale marně. Dveře byly pravděpodobně zamčené zevnitř.
Strážníci neprodleně kontaktovali prostřednictvím krajského operačního střediska výjezdovou jednotku sboru dobrovolných hasičů Postoloprty, která po příjezdu na místo provedla vstup do bytu pootevřeným oknem za použití nastavovacího žebříku. Starší žena byla bohužel v bytě nalezena bez známek života.
Celá věc byla na místě předána policii České republiky.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video