Fotbalové Hlubany nedohrají 3. třídu, jaro nezahájily Líšťany

Redakce 2022-05-10 20:17:00

Co mají společného fotbalové Kněžice, Blšany, Čeradice, Žatec B, Žatec C, Vroutek B, Kryry B, Kryry C, Tuchořice B, Želeč a Blatno? Reprezentovaly naši oblast v lounských okresních soutěžích a během posledních deseti let ukončily svou činnost. Během fotbalové sezony 2021/2022 se k tomuto seznamu přidaly další dva týmy – Líšťany a Hlubany.

Co mají společného fotbalové Kněžice, Blšany, Čeradice, Žatec B, Žatec C, Vroutek B, Kryry B, Kryry C, Tuchořice B, Želeč a Blatno? Reprezentovaly naši oblast v lounských okresních soutěžích a během posledních deseti let ukončily svou činnost. Během fotbalové sezony 2021/2022 se k tomuto seznamu přidaly další dva týmy – Hlubany a Líšťany.

Na začátku fotbalové sezony 2021/2022 do soutěží okresu Louny nastoupilo pětatřicet týmů. Okresní přebor začalo hrát čtrnáct týmů, třetí třídu dvanáct týmů, čtvrtou – nejnižší okresní soutěž – devět. V těchto dnech mají soutěže o dva účastníky méně, po jednom ve třetí a čtvrté fotbalové třídě.

Od 21. dubna se na smutný seznam týmů, které ukončily předčasně sezonu, přidal tým FK Hlubany. Po třetím neodehraném zápase a následné kontumaci bylo družstvo na základě disciplinárního řádu vyloučeno ze soutěže. Poprvé se fotbalisté Hluban nedostavili k zápasu hned v 1. kole, kdy nedorazili do Peruce, druhá kontumace přišla za nedostavení se k zápasu v Chlumčanech. Osudové třetí neodehrání zápasu přišlo proti soupeři z Lenešic. Ironií osudu je, že nucené ukončení sezóny a pravděpodobný konec klubu přichází v době, kdy FK Hlubany slaví 20 let své existence. Založen byl na podzim roku 2002.

O odhlášení družstva ze soutěže dospělých informoval sportovně technickou komisi Okresního fotbalového svazu v Lounech tým FK Líšťany 1934. ,,Dosažené výsledky uvedeného družstva jsou anulovány. Vylosovaný soupeř FK Líšťany 1934 má v soutěži volný termín,“ uvádí se v zápise komise. Čtvrtou třídu tak na jaře 2022 začalo hrát jen osm týmů. Líšťany v podzimní části soutěže odehrály osm utkání a ani jednou nezvítězily. Během utkání ,,urvaly“ jeden jediný bod za remízu ve třetím kole na domácím trávníku proti Lipenci, zbylých sedm utkání prohrály. Celkem hráči Líšťan vstřelili pouhých deset branek, šedesát sedm jich tým obdržel.

Za poslední dekádu se činnost klubu, který na čas ohlásil svůj konec, podařilo znovu nastartovat jen v okresních Lounech, kde se obnovený rezervní tým aktuálně snaží o probojování do 1. B třídy. Šest kol před koncem je béčko Loun na druhé příčce tabulky.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video