Den Na Kopci - pro děti i pro starousedlíky

Alla Želinská 2022-06-28 20:58:00

Druhou červnovou sobotu se Na Kopci v Podbořanech sešla spousta dětí a dospělých, aby oslavili dětský den a také sraz místních starousedlíků - obyvatel této lokality.

Na stanovištích s různými soutěžemi, tvůrčími dílničkami a úkoly je vítali dospěláci v pěkných tmavomodrých tričkách s nápisem Dětský den Na Kopci. "Nová trička jsme si díky sponzorům nechali letos udělat, neboť jsme již měli 7. ročník a myslím, že se tato akce stala již tradiční a zaslouží si to," řekla nám jedna z organizátorek Martina Bláhová. 

Dětský den tradičně započala ukázka Karate Clubu Podbořany, v rámci celé akce maskoval Český červený kříž Louny zranění, ke kterým naštěstí nedošlo, pár čár a kouzel dětem ukázal kouzelník p. Kuthan, dětský den ukončili pro děti dobrovolní hasiči Podbořan, kteří pro všechny připravili pěnu a poté malé zchlazení vodní mlhou.

Letos se podle součtu v presenční listině Dětského dne zúčastnilo 181 dětiček. Dospělých pak na srazu starousedlíků bylo v jednu chvíli 282! 

Sponzoři akce byli Město Podbořany, Ústecká komunitní nadace, DGas, Michal Galus, Elektro Horský, Mlýn a.s. a mnoho dalších, včetně starousedlíků, kteří zajistili stavbu stanu, pečené dobroty a stanoviště pro děti. Všem patří veliký dík.

Koukněte na fotky z loňského Dětského dne Na Kopci ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video