Podbořany: Tenisové turnaje ve znamení oslav města

Alla Želinská 2022-08-02 18:45:00

Turnaj mládeže vyhrál Bronislav Baše, cenu útěchy vybojovala Laura Špačková, v turnaji dospělých zvítězil Jaroslav Hlaváč, soutěž útěchy vyhrál Zdeněk Kasman.

Poslední červnový den se u příležitosti oslav 660 let od první písemné zmínky o Podbořanech uskutečnil tenisový turnaj mládeže. Mladí tenisté se utkali o poháry na kurtech TJ Tatran Podbořany. V hlavní soutěži 3. místo vybojoval Damir Abrakhamov. Ve finálovém zápase zvítězil Bronislav Baše nad Nikol Kadlečíkovou. V soutěži útěchy se na 3. místě umístila Nikolka Záhorská, 2. místo získala Šarlota Janigová a vítězství vybojovala Laurinka Špačková.

První červencovou sobotu se u příležitosti letošních oslav města uskutečnil tenisový turnaj dospělých jednotlivců. Zápasy probíhaly na kurtech TJ Tatran Podbořany za krásného počasí. V hlavní soutěži ve finálovém zápase zvítězil po napínavém boji trenér mládeže Jaroslav Hlaváč nad Karlem Podholou. 3. místo vybojoval Marcel Majer. V soutěži útěchy se na 3. místě umístil David Calta. Ve finálovém utkání podlehla Lea Koubová Zdeňku Kasmanovi.

Ve znamení významného výročí města probíhají i další sportovní a společenské akce po celý rok. Na konci srna se na kuželně odehraje turnaj v kuželkách pro širokou veřejnost. Bude to v sobotu 27. srpna od rána. Organizátoři se těší na účast všech, kdo mají rádi tento sport a chtěli by si zasoutěžit anebo i fandit. 


(foto: Kateřina Záhorská, Tenisový oddíl TJ Tatran Podbořany)

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video