Tábor mladých hasičů ve Slavětíně se líbil

Redakce 2022-08-17 16:36:17

Pětidenní výcvik patnácti malých hasičů ze Stradonic začal 2. července závody ve Slavětíně. Na závody TFA Junior vyrazilo deset dětí z oddílu. Po závodech se všichni sešli na kempu. Na neděli měli táborníci pozvaného hasiče Tomáše s dýchací technikou.

 Děti si mohly vyzkoušet dýchací přístroj a dozvěděly se, jak dlouho s ním mohou hasiči vydržet pod vodou. Odpoledne měly děti oblíbenou pěnu a k večeru besedu o internetu od Radka. Další den mladé hasiče navštívila slečna Nováková, která jim ukázala, jak cvičí svého pejska. Děti s pejskem také zkoušely cvičit. Odpoledne za nimi přijela zdravotní sestra Petra a řekla jim o první pomoci a o tom, jak se v určitých situacích mají zachovat. Táborové úterý měli všichni domluvenou návštěvu na sportovní střelnici v Lounech, kde si děti vyzkoušely střelbu ze vzduchovky. Trénují ji na závody požární všestrannosti. Pánové Jirásek a Charvát hasičům ukázali různé zbraně, které mají střelci k dispozici. Dětem se návštěva líbila a všichni si to užili. Na táboře dále pro děti připravili hledání podle indicií a hádání filmu, závody na koloběžkách, v oblékání a zapojování hadice. Všechny soutěže byly vyhodnoceny poslední den. Každý malý hasič dostal medaili a diplom. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video