Elementární fantazie uvítá zájemce na nové adrese

Ladislav Bába 2022-09-08 18:05:00

Je to neuvěřitelné, ale lounský Klub E.F. vstupuje už do své 25. sezony. S novým ročníkem je i na nové adrese.

Nové prostory jsou v Poděbradově ulici čp. 851 – je to na rohu ulic Poděbradova a Sladkovského. Zápis do 25. klubového ročníku proběhne ve dnech 7., 14. a 21. září a pak ještě 5. října (vždy středy) od 17 do 18 hodin.

A jaká je nabídka klubu? Patří tam například Školička předškoláků s rodiči - začátečníci (výtvarné činnosti a keramika pro děti od 3 let + dramatická a hudební výchova jako jejich motivace); Výtvarné činnosti a modelování (předškoláci 5 let + žáci 1. stupně základní školy); Výtvarné činnosti a modelování (žáci 2. stupně základní školy); Tvůrčí ateliér studentů (středo a vysokoškoláci); Výtvarné činnosti a modelování (dospělí); Výtvarné činnosti a modelování (senioři); Individuální příprava na talentové zkoušky z výtvarné výchovy na střední školy; Individuální příprava na maturitní zkoušky z výtvarné výchovy; Individuální příprava na talentové zkoušky z výtvarné výchovy na vysoké školy.

Pokud máte zájem zapojení se do činnosti E.F., kontaktujte 723 537 509 nebo piště na ef.klub@centrum.cz; na facebooku klub najdete jako ef.klub.

,,Přijďte s námi tvořit! Vezměte s sebou rodiče, prarodiče, své malé i velké kamarády,“ zve zakladatel klubu Jiří Ekrt.

E.F. klub je výtvarný ateliér a škola volného času v Lounech.

Snímek je z nedávného z malování v plenéru. (bab)


Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video