V Jirkově kandiduje za hnutí ANO jako lídr Jindřich Nádvorník

(placená inzerce) 2022-09-15 10:55:00

„Ve městě jsme vyhráli volby v roce 2018 a chceme i nadále pokračovat v rozdělané práci, a to v řešení parkovacích míst, dopravní obslužnosti, zdravotnictví, bezpečnosti a rozvoji bydlení,“ říká Jindřich Nádvorník

Dodává, že v Jirkově se během vládnutí ANO podařilo zřídit senior taxi zdarma, například odvoz seniorů k lékaři. Dále se opravila Dvořákova ulice, rekonstruovala budova, kde sídlí Komerční banka, vzniklo nové infocentrum s muzeem a interaktivní tabulí města Jirkova. Jako další úspěchy vyjmenovává opravu synagogy, kde se pořádají různá kulturní představení, zavedení přísnějších pravidel pro výběrová řízení, kde radnice ušetřila zhruba třicet milionů korun Vznikla nová parkovací místa, podpořily se mimoškolní aktivity a dostavba cyklotras.

Na co se chcete v případě úspěchu zaměřit ve volebním období?

Po úspěchu ve volbách se musíme zaměřit, a to kvůli dnešní složité situaci s energiemi, na investice. Musíme investovat účelně a ve prospěch občanů.

Co podle vás nejvíce trápí občany města?

Nejvíce trápí občany parkovací místa a nepřizpůsobiví občané.

Jaké investice chcete, pokud dostanete příležitost, v následujícím volebním období prosazovat?

Máme projekt multifunkční haly, záleží jen na dotaci a spoluúčasti města. Další postupné opravy chodníků a komunikace. Nesmíme také zapomínat na zeleň a postupnou revitalizaci koupaliště Červený Hrádek.

Napsal(a): (placená inzerce)

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video