150 + 1 let: Podbořanští dobráci v sobotu oslaví výročí sboru

Alla Želinská 2022-09-16 12:44:00

Celodenní oslavy v centru města, na náměstí – se slavnostními proslovy, ukázkami zásahů, techniky, exhibicí, s občerstvením a hudebním programem až do večera – takový je plán na sobotní oslavy 150 (+ 1) let SDH Podbořany.

Akce se bude odehrávat 17. září na Masarykově náměstí po celý den a zakončí ji zábava pod širým nebem se skupinou J.I.H. (od 16 hodin) a Full Time (od 20:30).

Úderem 10. hodiny dopolední oslavy začnou proslovy pořadatelů a hostů, na návštěvníky pak čeká zásah lezecké skupiny HZS Žatec, ukázky psovodů Vězeňské služby ČR (12:30), předvedou se hasiči SDH Lubenec a samozřejmě SDH Podbořany, kolem 14.30 hodin požární útok ukáží mladí hasiči SDH Podbořany, kteří ho pilně trénují. 

Po celou dobu programu bude hrát a slovem doprovázet DJ Martin. Lidé si budou moci prohlédnout požární techniku hasičů jak místních, tak ze Žatce a dalších, vybavení Policie ČR, pro děti a mládež (a nejen) bude k dispozici dopravní hřiště, nárazový trenažér, dále pak výstava Klubu Veteránů Podbořany. "Sobotních oslav SDH Podbořany se rádi zúčastníme. Přijedeme naší novou, prvovýjezdovou cisternou CAS 30 SCANIA, kterou si můžou návštěvníci oslav prohlédnout, zeptat se atd.," uvedl Lukáš Pavlíček ze SDH Žatec. No a samozřejmě nebude chybět občerstvení pro děti i dospělé.

Přípravy vrcholí, v pátek se ve městě objevily značky s popisem omezení dopravy přes Masarykovo náměstí. „Zároveň prosíme majitele vozidel, kteří parkují na parkovišti před Kulturním domem, před Jednotou, poštou a naproti úřadu práce, aby svá vozidla od pátku 16. 9. 22 hodin do soboty 17. 9. 2022 22 hodin na těchto plochách neparkovali. Děkujeme za pochopení a vstřícnost,“ uvádí dobrovolní hasiči.

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video