150 + 1 let: Podbořanští dobráci v sobotu oslaví výročí sboru

Alla Želinská 2022-09-16 12:44:00

Celodenní oslavy v centru města, na náměstí – se slavnostními proslovy, ukázkami zásahů, techniky, exhibicí, s občerstvením a hudebním programem až do večera – takový je plán na sobotní oslavy 150 (+ 1) let SDH Podbořany.

Akce se bude odehrávat 17. září na Masarykově náměstí po celý den a zakončí ji zábava pod širým nebem se skupinou J.I.H. (od 16 hodin) a Full Time (od 20:30).

Úderem 10. hodiny dopolední oslavy začnou proslovy pořadatelů a hostů, na návštěvníky pak čeká zásah lezecké skupiny HZS Žatec, ukázky psovodů Vězeňské služby ČR (12:30), předvedou se hasiči SDH Lubenec a samozřejmě SDH Podbořany, kolem 14.30 hodin požární útok ukáží mladí hasiči SDH Podbořany, kteří ho pilně trénují. 

Po celou dobu programu bude hrát a slovem doprovázet DJ Martin. Lidé si budou moci prohlédnout požární techniku hasičů jak místních, tak ze Žatce a dalších, vybavení Policie ČR, pro děti a mládež (a nejen) bude k dispozici dopravní hřiště, nárazový trenažér, dále pak výstava Klubu Veteránů Podbořany. "Sobotních oslav SDH Podbořany se rádi zúčastníme. Přijedeme naší novou, prvovýjezdovou cisternou CAS 30 SCANIA, kterou si můžou návštěvníci oslav prohlédnout, zeptat se atd.," uvedl Lukáš Pavlíček ze SDH Žatec. No a samozřejmě nebude chybět občerstvení pro děti i dospělé.

Přípravy vrcholí, v pátek se ve městě objevily značky s popisem omezení dopravy přes Masarykovo náměstí. „Zároveň prosíme majitele vozidel, kteří parkují na parkovišti před Kulturním domem, před Jednotou, poštou a naproti úřadu práce, aby svá vozidla od pátku 16. 9. 22 hodin do soboty 17. 9. 2022 22 hodin na těchto plochách neparkovali. Děkujeme za pochopení a vstřícnost,“ uvádí dobrovolní hasiči.

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video