Člověk v přírodě: zvířata, řemesla, dílny i gastronomie

Redakce 2022-09-22 22:24:47

Louny - Tradiční výstava drobného zvířectva a chovatelských potřeb Člověk v přírodě, a doplňková výstava Řemesla a kreativita, nabídne tento víkend řadu zajímavého. Určena je pro všechny, kdo mají rádi originalitu a ruční tvorbu.

Výstava se koná od pátku 23. do neděle 25. září na výstavišti v Lounech. Člověk v přírodě navazuje na tradici, která sahá až do první republiky a stala se oblíbenou mezi malými i velkými návštěvníky nejen z Loun, ale i z dalekého okolí. V letošním roce bude výstava opravdu pestrá. V rámci výstavy proběhne řada doprovodných programů.

Hadi, gekoni, agamy, chameleoni, sucho-zemské i vodní želvy, sklípkani, tropické bezobratlí živočichové, exotické ptactvo…budou k vidění v exotickém pavilonu (C). Chovatelský pavilon (D) nabídne ukázku králíků, drůbeže vodní i hrabavé, křepelek, holubů, akvarijních rybiček, koi kaprů i exotického ptactva. Chybět nebude doprovodný program: ukázka výcviku koní (v pátek i v sobotu), v sobotu to pak bude agility - chůze a běh našich čtyřnohých kamarádů po pohyblivých překážkách, ukázka základní poslušnosti a obrany psů, ukázka králičího hopu – nejmladší soutěžní disciplína se zvířaty, soutěž o nehezčího voříška a nejhezčího čistokrevného pejska ,,bez PP“ výstavy Člověk v přírodě (sobota od 10.30 h). V neděli proběhne Krajská výstava psů, na niž je při-hlášeno přes pět stovek psů. K vidění bude na 120 ras psů, zastoupena budou všechna česká národní plemena.

V pavilonech ,,A“ a ,,B“ se představí drobní prodejci, zaměření především na potravinářské zboží a gastronomii, ale najdete zde i pomůcky do domácnosti. ,,Milovníci vína si přijdou na své, při ochutnávce burčáku a různých druhů vín. Na výstavišti najdete několik zástupců městských útulků pejsků a kočiček, hledajících své nové pány a kamarády. Na venkovní ploše se představí řada řemeslníků, u kterých si můžete zakoupit ručně vyráběné šperky, originální oděvy, svíčky… Řada řemeslníků, bude mít v rámci svého stánku i dílničku a návštěvník se bude moci podívat, jak výroba probíhá nebo si ji i vyzkoušet. Vy, kteří máte rádi přírodu, zvířata, dobré jídlo a pití a originalitu, přijďte strávit příjemný ví-kend na výstavu „Člověk v přírodě“ a Řemesla a kreativita na výstaviště do Loun,“ zve Štěpánka Portz z pořádající společnosti DiamantExpo. (red)


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video