Člověk v přírodě: zvířata, řemesla, dílny i gastronomie

Redakce 2022-09-22 22:24:47

Louny - Tradiční výstava drobného zvířectva a chovatelských potřeb Člověk v přírodě, a doplňková výstava Řemesla a kreativita, nabídne tento víkend řadu zajímavého. Určena je pro všechny, kdo mají rádi originalitu a ruční tvorbu.

Výstava se koná od pátku 23. do neděle 25. září na výstavišti v Lounech. Člověk v přírodě navazuje na tradici, která sahá až do první republiky a stala se oblíbenou mezi malými i velkými návštěvníky nejen z Loun, ale i z dalekého okolí. V letošním roce bude výstava opravdu pestrá. V rámci výstavy proběhne řada doprovodných programů.

Hadi, gekoni, agamy, chameleoni, sucho-zemské i vodní želvy, sklípkani, tropické bezobratlí živočichové, exotické ptactvo…budou k vidění v exotickém pavilonu (C). Chovatelský pavilon (D) nabídne ukázku králíků, drůbeže vodní i hrabavé, křepelek, holubů, akvarijních rybiček, koi kaprů i exotického ptactva. Chybět nebude doprovodný program: ukázka výcviku koní (v pátek i v sobotu), v sobotu to pak bude agility - chůze a běh našich čtyřnohých kamarádů po pohyblivých překážkách, ukázka základní poslušnosti a obrany psů, ukázka králičího hopu – nejmladší soutěžní disciplína se zvířaty, soutěž o nehezčího voříška a nejhezčího čistokrevného pejska ,,bez PP“ výstavy Člověk v přírodě (sobota od 10.30 h). V neděli proběhne Krajská výstava psů, na niž je při-hlášeno přes pět stovek psů. K vidění bude na 120 ras psů, zastoupena budou všechna česká národní plemena.

V pavilonech ,,A“ a ,,B“ se představí drobní prodejci, zaměření především na potravinářské zboží a gastronomii, ale najdete zde i pomůcky do domácnosti. ,,Milovníci vína si přijdou na své, při ochutnávce burčáku a různých druhů vín. Na výstavišti najdete několik zástupců městských útulků pejsků a kočiček, hledajících své nové pány a kamarády. Na venkovní ploše se představí řada řemeslníků, u kterých si můžete zakoupit ručně vyráběné šperky, originální oděvy, svíčky… Řada řemeslníků, bude mít v rámci svého stánku i dílničku a návštěvník se bude moci podívat, jak výroba probíhá nebo si ji i vyzkoušet. Vy, kteří máte rádi přírodu, zvířata, dobré jídlo a pití a originalitu, přijďte strávit příjemný ví-kend na výstavu „Člověk v přírodě“ a Řemesla a kreativita na výstaviště do Loun,“ zve Štěpánka Portz z pořádající společnosti DiamantExpo. (red)


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video